Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Касіянчук збрехав на вічі про своє нечленство у партії регіонів

21 лютого 2014, 17:02 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,286 переглядів

21 лютого на традиційному щоденному вічі на майдані у Надвірній чинний голова РДА Юрій Касіянчук у своєму мовби покаянному виступі обмовився, що він не був ніколи членом партії регіонів. Що це не так – див. інформацію та групові знімки із «соратниками» про вручення Касіянчуку партійного квитка ПР та його голосування «за досягнення» партії регіонів.  http://volya.if.ua/2013/10/vruchyly-partkvytky/
Касіянчук запропонував громаді своєрідний спіч про обійману ним посаду. «Я написав заяву на звільнення з посади голови РДА ще 12 грудня 2013 р., але вона досі не задовільнена». Окремі джерела стверджують, що таке зробити Касіянчука примусив шеф ОДА й обласних регіоналів Чуднов, який, однак, у недовгому часі наказав забрати заяву і працювати.

Касіянчук на вічі зізнався, що він сьогодні, тобто 21 лютого, знову напише повторну заяву про звільнення. Хотілось би її публічно бачити і переконатись, що Касіянчук щодо повного задоволення його заяви про звільнення буде настирливішим і таки доможеться відповідного запису у своїй трудовій книжці.
Коли Касіянчук почав розповідати про свої «принципи правди і праці», то почулись голоси: «Конкретно!», а згодом – малокількісне «Ганьба!».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!