- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Юрій Касіянчук збрехав на вічі про своє нечленство у партії регіонів

Posted By Модератор On 21.02.2014 @ 17:02 In Новини | No Comments

21 лютого на традиційному щоденному вічі на майдані у Надвірній чинний голова РДА Юрій Касіянчук у своєму мовби покаянному виступі обмовився, що він не був ніколи членом партії регіонів. Що це не так – див. інформацію та групові знімки із «соратниками» про вручення Касіянчуку партійного квитка ПР та його голосування «за досягнення» партії регіонів.  http://volya.if.ua/2013/10/vruchyly-partkvytky/ [1]
Касіянчук запропонував громаді своєрідний спіч про обійману ним посаду. «Я написав заяву на звільнення з посади голови РДА ще 12 грудня 2013 р., але вона досі не задовільнена». Окремі джерела стверджують, що таке зробити Касіянчука примусив шеф ОДА й обласних регіоналів Чуднов, який, однак, у недовгому часі наказав забрати заяву і працювати.

[2]

[3]

Касіянчук на вічі зізнався, що він сьогодні, тобто 21 лютого, знову напише повторну заяву про звільнення. Хотілось би її публічно бачити і переконатись, що Касіянчук щодо повного задоволення його заяви про звільнення буде настирливішим і таки доможеться відповідного запису у своїй трудовій книжці.
Коли Касіянчук почав розповідати про свої «принципи правди і праці», то почулись голоси: «Конкретно!», а згодом – малокількісне «Ганьба!».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/02/yurij-kasiyanchuk-zbrehav-na-vichi-pro-svoje-nechlenstvo-u-partiji-rehioniv/

URLs in this post:

[1]  http://volya.if.ua/2013/10/vruchyly-partkvytky/: http://volya.if.ua http://volya.if.ua/2013/10/vruchyly-partkvytky/

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/02/Безимени-2.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/02/IMG_99451.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.