Газета по-надвірнянськи
 

Заповнюйте декларацію про доходи правильно

21 лютого 2014, 14:02 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 574 переглядів

Із 1 січня по 1 травня ц. р. триває кампанія декларування доходів, отриманих у 2013 р. Щоб зробити це швидко і без помилок, подаємо декілька рекомендацій: декларацію подають на двох двосторонніх аркушах формату А-4. Кожний із семи додатків до неї подають на окремих одно- і двосторонніх аркушах того ж формату.

Можете заповнити декларацію безпосередньо на сайті Міндоходів України (http://minrd.gov.ua). Заповнену форму збережіть у себе на комп’ютері з метою подання в паперовому вигляді або надсилання до органу Міндоходів в електронному варіанті.

Відповідні додатки заповнюють лише за наявності доходів (витрат), розрахунок яких вони містять. При поданні додатка варто поставити позначку на останній сторінці Декларації. Якщо будь-який рядок декларації або її додатка не заповнюють через відсутність інформації, його обов’язково прокреслюють (окрім випадків, визначених формою декларації).

Показники у розділах ІІ-VІІІ Декларації та в додатках до неї зазначають у гривнях із копійками. Не допускайте підчисток, помарок, виправлень, дописок і закреслень – із ними декларацію не приймуть.

Фахову допомогу щодо заповнення декларації – у Центрі обслуговування платників або за тел. 2-22-79.

ДПІ у Надвірнянському районі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!