Газета по-надвірнянськи
 

«І голосувала я відкрито, проти Януковича»

28 березня 2014, 13:34 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 685 переглядів

Шановна редакціє! Я ніколи не була заступником голови виборчої дільниці та секретарем від партії регіонів, про що написано у № 23-25 «Народної Волі» від 7 березня ц. р. під заголовком «Структурні утворення політичної партії первинної організації партії регіонів у Надвірнянському районі» у розділі «Фитьківська № 62». (Автор цієї інформації – «Надвірнянський районний штаб національного спротиву за даними реєстраційної служби Надвірнянського районного управління юстиції», а також див. «Навколо публікації про склад осередків партії регіонів» у «Народній Волі» 26-28 від 14 березня 2014 р. – Ред.).

Я була багато разів за 30 років роботи в школі просто членом виборчої комісії. І голосувала я відкрито, проти Януковича. За це була зразу відкликана з виборчої комісії. Приїхали хлопці, котрим доказали, що я проти Януковича – почали зі мною говорити, погрожувати звільненням з роботи, примушували зняти прапор УПА, який я поклала поруч із синьо-жовтим; не заплатили зарплати за вибори. Прапор я не зняла, без грошей обійшлася, насмішки дійсних «януковичів» перетерпіла. І це знали багато людей, навіть, сам Олександр Сич приїздив на дільницю, заступився за мене. І ось тепер, не знаю хто, подає брехливу інформацію у вашу газету, а ви друкуєте її. Не можна так калічити людські долі.

Звертаюсь до вас, дорогі односельчани із Фитькова. Мені дуже боляче, якщо ви повірили у цю брехню. Ви дуже мені допомагали матеріально у лікуванні дочки та сина. Я вірила вам, за вашу щирість молилася за вас усіх там, у київській клініці, гордилася, що у нас такі добрі люди в селі. Що я не так зробила? Я знаю, що не всі, але багато людей повірили в надруковану брехню. Я не винна ні в чому. Я любила, люблю і любитиму свою землю, Україну і цю любов старалася передати через ваших дітей у піснях, концертах, у наших традиціях. Та, видно, не вдалося, не змогла вам догодити. Тож, хто не грішний – киньте в мене каменем.

Оксана ІВАСИК,

заступник директора

Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!