Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські сім’ї прихистять кримчан

17 березня 2014, 15:27 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 860 переглядів

Після традиційного молебню за кращу долю України член районного Штабу національного спротиву Тетяна Пришляк на вічі 17 березня повідомила про загрозливу ситуацію в державі. У Криму майже 97% відсотків жителів на незаконному референдумі проголосували за приєднання до Росії. Сьогодні депутати Верховної Ради АРК прийняли постанову про незалежність республіки Крим і звернулися до Росії із проханням про входження до її складу.
– В Україні розпочалася часткова мобілізація згідно з відповідним Указом в. о. Президента Олександра Турчинова «Про часткову мобілізацію», – зазначила Тетяна Пришляк. – Ми допомагаємо в мобілізації. Треба серйозніше активізуватися нашим чоловікам-краянам і звертатися у Надвірнянський райвійськкомат.
Надвірнянщина також готова прихистити кримські родини. Згідно з анкетами, вже є 80 сімей, котрі готові розмістити в себе людей із Сходу і Півдня України. Також на віче проінформували, що завтра, 18 березня о 14-ій год. у районному будинку культури відбудуться курси із надання першої медичної допомоги. Також необхідно допомогти нашим військовим. Для цих потреб до кінця дня обласний військкомат відкриє спеціальний рахунок.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!