Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянський Майдан привітав Михайла Іваночка

11 березня 2014, 18:10 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 992 переглядів

Сьогодні на Майдані Шевченка у м. Надвірна громада району зібралась на традиційний молебінь за кращу долю України, за мир і спокій у рідній Державі.
Координатор районного штабу національного спротиву Іван Гурмак ознайомив із поточною ситуацією в країні та районі, а також представив Михайла Іваночка, якого обласна люстраційна комісія рекомендує на посаду голови Надвірнянської РДА. Обговорювали також кандидатури Ігоря Писклинця і Тараса Олендія.
Михайло Іваночко коротко розповів свою автобіографію: житель смт. Ланчин, навчався у місцевій школі. Має вищу освіту – закінчив інститут підприємництва і перспективних технологій національного університету «Львівська політехніка», очолює МПП «ІкоПласт», депутат районної ради, голова райорганізації ВО «Свобода».
Після перезавантаження влади структуру держадміністрацій вважає зайвою. А поки що готовий очолити районну виконавчу владу і сподівається на підтримку громади. Пообіцяв членів команди представити на Надвірнянському Майдані і ні за яких обставин не ховатися від людей, а спільно вирішувати проблеми. Його кандидатуру підтримав депутат райради Володимир Вірстюк.
Іван Гурмак закликав краян, передусім чоловіків, добровільно зголошуватися у Надвірнянсько-Богородчанський об`єднаний райвійськкомат.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!