Газета по-надвірнянськи
 

Національна безпека напряму залежить від якості інформаційної політики

28 березня 2014, 13:30 | Рубрика: Влада, Культура Версія для друку Версія для друку 535 переглядів

Інформаційна політика України в сфері національної безпеки, яку стара влада зруйнувала майже дощенту, потребує невідкладного перегляду. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України свободівець Олександр Сич 21 березня, представляючи колективу Державного комітету телебачення і радіомовлення України нового керівника Олега Наливайка – голову Національної спілки журналістів України.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що держава має більше покладатися на фахівців, котрі керуються свободою слова, високими стандартами журналістики і вимогами національної безпеки.

– Потрібно думати, як впорядкувати інформаційну політику, аби вона гарантувала національну безпеку. Наразі складається враження, що деякі медіа більш орієнтовані на прибуток, ніж на підтримку державницьких начал. Ми маємо розуміти, що від сили й порядку в державі залежить доля кожного конкретного громадянина. Відповідно, кожен із нас зацікавлений, аби в центрі інформполітики опинялися віковічні суспільні цінності – людина, сім’я, держава, – наголосив Олександр Сич.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!