Газета по-надвірнянськи
 

Навколо публікації про склад осередків партії регіонів

14 березня 2014, 14:54 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 830 переглядів

Ви що, готуєте партію регіонів до чергових виборів?!

Із таким гнівним телефонним запитанням-претензією звернулась у редакцію група жителів Середнього Майдана. Вони спочатку не зрозуміли зі згаданої публікації її справжню суть і призначення, тобто оприлюднення для читачів і краян, як мовиться, інформації про те хто є хто на теренах Надвірнянщини у партії, яка впродовж останніх років називала себе партією влади і керівною. А до чого докерувалась із президентом-утікачем, котрий у криміналізованому Ростові на очах у сотень журналістів ламає ручку та якого оголошено у міжнародний розшук – бачимо і відчуваємо у ці дні. Натомість, небайдужі середньомайданці висловили свій подив у тому, що невже газета публікує списки виборчих комісій із членами партії ПР на чергові вибори президента у травні. Такого вони не розуміють і, навіть, на гарматний постріл, за їхніми словами, не хочуть і не бажають бачити і чути, щоб «регіончики» і далі похвалялись і прагнули знову опанувати владу, бо надто в`їлися в печінки своїми зверхніми діями і підкупами.

Забігаючи наперед, хочемо уточнити, що у минулому числі ми подали офіційну «Інформацію Надвірнянського районного Штабу національного спротиву за даними реєстраційної служби Надвірнянського районного управління юстиції». Чому виникли непорозуміння у читачів і краян, котрі згадані у публікації – до цього редакція не має ніякого стосунку. Принагідно нагадуємо усім, що варто, як повчає народна приповідка, сім раз одміряти, а раз одрізати. Дуже ретельно перевіряйте те, що хочете оприлюднити у газеті. А взагалі, думається, що районний Штаб подав інформацію у газеті від 7 березня, маючи на те підстави.

Я ніколи не перебувала у партії регіонів

7 березня в редакцію «Народної Волі» звернулася жителька с. Заріччя Наталія Михайлівна Обідняк із заявою, в якій вона стверджує: «я ніколи не перебувала в партії регіонів, а тим більше заступником голови партії регіонів Зарічанського округу № 33, про що надруковано в публікації «Структурні утворення політичної партії первинної організації партії регіонів у Надвірнянському районі» в газеті «Народна Воля» від 7 березня 2014 р. № 23-25».

***

Майже аналогічною є ситуація із керівником осередку ПР № 23 у Білих Ославах. Однофамільців цього керівника у селі є декілька. І тому за телефонною інформацією одного з них виникають непорозуміння у цьому. На сайті реєстраційної служби рай­управління юстиції, про який йдеться нижче, офіційно вказана адреса цього керівника: вул. Т. Шевченка.

Уточнення

Інформація, подана від імені Надвірнянського районного Штабу національного спротиву у газеті «Народна Воля» (№ 23-25 за 7.03.2014 р.) «Структурні утворення політичної партії первинної організації партії регіонів у Надвірнянському районі», у частині заступників голів первинних організацій є застарілою й на даний час неактуальною.

 

За дорученням

Штабу національного спротиву

Іван ГУРМАК,

координатор Штабу

національного спротиву.

13 березня 2014 р.

«Інформація є недостовірною та неофіційною»

12 березня електронною поштою відправили, а 13 березня особисто занесли в редакцію такого листа: «Реєстраційна служба Надвірнянського РУЮ повідомляє, що інформація, яка опублікована в газеті «Народна Воля» від 07.03.2014 р. за № 23-25 (2573-2575) у рубриці «На часі» щодо структурних утворень політичної партії первинної організації партії регіонів у Надвірнянському районі, є недостовірною та неофіційною, оскільки нами не надавалось жодних відомостей.

Одночасно повідомляємо, що інформацію про керівні органи та перелік зареєстрованих політичних партій у Надвірнянському районі можна переглянути на сайті Надвірнянського районного управління юстиції – nadvirnayust@i.ua.

У зв`язку із вищенаведеним вважаємо за необхідне дане спростування надрукувати у найближчому випуску газети.

Начальник реєстраційної служби Ю. І. Мисюк».

На цьому митарства редакції не закінчились…

Коли ми почали готувати інформацію реєстраційної служби райуправління юстиції до друку, то подібно до того, як у свій час висловився все­український популярний сатиричний журнал «Перець» у публікації про одного нашого землячка-чиновника, нам «очі полізли рогом». Бо ніяк не змогли второпати як набрати адресу сайту реєстраційної служби, бо ним виявилась …електронна пошта цієї служби. А що було б, якби ми, не задумуючись, подали дослівно інформацію реєстраційної служби і цим самим ввели в оману своїх читачів щонайменше протягом тижня до наступного газетного числа?!

Зателефонувавши у реєстраційну службу, ми почули від одного з відповідальних працівників (начальника служби Ю. І. Мисюк не могли знайти по робочому телефоні), що в надісланій інформації допущена помилка (свідомо чи несвідомо?). Невдовзі нам 13 березня надіслали оновлений текст із правильним сайтом:  obljust.if.ua.

Тепер повідомляємо нашим читачам і бажаючим мати достовірну інформацію, навколо якої зробили такий рейвах протягом цього тижня, механізм пошуку необхідної інформації.

Треба набрати адресу сайту obljust.if.ua, вибрати розділ «Єдині реєстри громадських формувань», далі підпункт «Перелік структурних утворень політичних партій». Від порядкового номера у цьому переліку 183 до 248 ви знайдете необхідну інформацію про назви структурних утворень партії регіонів у нашому районі та їх керівників.

Прізвищ заступників цих керівників немає на сайті. Додамо лише, що в опублікованій згаданій інформації у «Народній Волі» від 7 березня були пропущені авторами (свідомо чи несвідомо?) відомості про керівників партійних осередків Лоєви та одного із Пнівських (бо у Пнів`ї їх зареєстровано 3). На пропонованому сайті є інформація про усі 65 структурних утворень ПР у нашому районі.

Навіть поверхове ознайомлення із більшістю відповідей наводить на роздуми, що окремі їхні автори, зокрема, офіційні правознавчі установи прагнули якщо не приховати інформацію, то подати її так, щоб простолюдин не витлумачив її суть. Хай судить читач.

Редакція.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!