Газета по-надвірнянськи
 

Новий голова облорганізації ВО «Свобода»

28 березня 2014, 13:32 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 564 переглядів

Новообраним головою Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» став депутат обласної ради, голова фракції ВО «Свобода» Василь Попович. 22 березня на обласній конференції партії його кандидатуру одноголосно підтримано активом організації замість Олександра Сича, який за власною ініціативою склав повноваження, зважаючи на значну зайнятість в Уряді.

22 березня ц. р. у конференц-залі готелю «Станіславів» відбулася конференція облорганізації ВО «Свобода». Націоналісти хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять героїв «Небесної Сотні» свободівців Сергія Дідича та Ігоря Дмитріва, проаналізували роботу райорганізацій в умовах Революції національної гідности, підсумували діяльність обласної організації ВО «Свобода» за звітний період, окреслили стратегічні напрями діяльності організації в умовах військової агресії Російської Федерації та з огляду на перспективу можливих президентських і наступних місцевих виборів.

Голова облорганізації ВО «Свобода» Василь Попович запропонував й новий склад обласного комітету партії. За результатами голосування до нього увійшли Ігор Шевчук, Василь Скрипничук, Володимир Семко, Сергій Федорців та Михайло Королик.

Найближчим часом Василь Попович об’їде всі районні організації, де проведе зустрічі з активом районних осередків.

На конференції також обрано делегатів на Всеукраїнський з’їзд ВО «Свобода», що вже незабаром відбудеться у Києві.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!