Газета по-надвірнянськи
 

Новий парламент якісно змінить лише Закон про відкликання депутатів

7 березня 2014, 14:08 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 503 переглядів

Напередодні дострокових парламентських виборів Верховній Раді варто повернутися до Закону про відкликання народних депутатів. Лише це допоможе якісно змінити склад парламенту, наполягає народний депутат Юрій Дерев’янко.

– Що таке вибори? Це – обіцянки наперед. Коли обираємо людину, не можемо бути певні, що вона виконає все, що наобіцяла під час виборчої кампанії. Адже рівень відповідальності депутата залежить від рівня політичної свідомості та багатьох інших людських моральних чеснот. Зараз в Україні працює така система: обирають депутата і він сидить 5 років у Раді, там заробляє гроші. А за рік до виборів починає активно «працювати» – готуватися до наступних виборів. А потім, коли переоберуть, знову п’ять років може робити, що хоче. Виборці у цей міжвиборчий період мало кого з депутатів цікавлять, бо вони не мають права голосу. Так не повинно бути. Люди мають мати гарантії, що їх не обмануть в черговий раз. Тому нам вкрай потрібен Закон про відкликання депутатів з Верховної Ради та рад інших рівнів, – уважає Юрій Дерев`янко.

На його думку, такий Закон дасть змогу загалом оновити українську політику. Адже в ради прийдуть нові люди, які матимуть бажання і сили працювати для людей, поліпшити життя країни. – Ми виходимо з того, що це повинно бути нормою. Люди, які обирають народного депутата, фактично наймають його – дають йому роботу, тому вони повинні мати право і звільняти його – відкликати депутата, – наголосив обранець.

Марта СМОЛІЙ.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!