Газета по-надвірнянськи
 

Переведені на штат військового часу

21 березня 2014, 15:01 | Рубрика: Вторгнення Версія для друку Версія для друку 682 переглядів

Як відомо, найближчим часом українське військо повинні поповнити 40 тисяч бійців. За словами секретаря РНБО Андрія Парубія, швидше, ніж за передбачених 45 днів, унаслідок часткової мобілізації залучать 20 тисяч до Збройних сил і стільки ж до Національної гвардії.

Про ситуацію в Над­­вір­нянсько-Богородчанському об`єднаному районному військкоматі (РВК) розповів військовий комісар підполковник Володимир Ярмошук.

– Наш структурний підрозділ нині виконує завдання згідно із планом підготовки райвійськкомату на 2014 навчальний рік. Відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», рішень Ради національної безпеки і оборони України, Указів в. о. Президента України, у т. ч. «Про часткову мобілізацію» та розпоряджень командувача військ оперативного командування «Північ», а також тимчасового переліку основних заходів РВК, 18 березня ц. р. закінчились навчальні збори військовозобов`язаних, приписаних для дислокування військкомісаріату до штату військового часу.

Наш РВК повністю переведений на штат військового часу і готовий до виконання завдань за призначенням. Усі військовозобов`язані наказом призначені на штатні посади, зараховані до списку особового складу військового комісаріату та на всі види забезпечення. Визначено службове становище кожного військовослужбовця, зроблено записи в облікових документах, які посвідчують особу.

Призвані тільки сержанти й офіцери для забезпечення роботи РВК.

Запис добровольців у ряди Національної гвардії та ЗСУ триває. Поки що зголосилися 220 краян із Надвірнянського, Богородчанського районів та Яремчанщини.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!