Газета по-надвірнянськи
 

Поранені земляки лікуються у польському Ополє

7 березня 2014, 14:10 | Рубрика: Здоров`я, Протести Версія для друку Версія для друку 668 переглядів

Четверо наших краян – Василь Васильович Кополович (1978 р. н.) із Делятина, Михайло Михайлович Губарчук (1963 р. н.), Володимир Ярославович Фйолик та Юрій Юрійович Тодорук (обидва 1973 р. н.) – усі троє із Яремча – перебувають зараз на лікуванні у двох клініках м. Ополє у Польщі. Усі вони отримали вогнепальні та забійні поранення різних ступенів під час сутичок.

Їх відправлення на лікування з Івано-Франківської обласної клінічної та Яремчанської  міської лікарень стало можливим завдяки сприянню депутата районної ради Ігоря Андруняка, голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, доктора юридичних наук, члена-кореспондента НАПрН України, професора Василя Костицького та голови товариства українсько-польської дружби «Надвірна – Україна – Польща» Адама Кархера, уродженця Надвірнянщини. 28 лютого поранених земляків у супроводі заступника директора Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Романа Садрука у Польщу повіз водій Ярослав Купчак із Надвірної.

Колишній головний архітектор м. Надвірної Тарас Іванович Угринчук (1970 р. н.) також отримав складні поранення голови під час подій на столичному Майдані. До того ж у нього ненависні беркутівці знищили особисті документи. Він перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні (на Пасічній) і після проведення першої операції потребує ще однієї у Польщі. Тому для цього готують відповідні документи і транспорт.

Вл.інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!