- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Про тимчасове обмеження продажу алкогольних напоїв на території м. Надвірна

Posted By Модератор On 07.03.2014 @ 12:40 In Новини | No Comments

Рішення Надвірнянської міської ради

від 4 березня 2014 р. 60

З метою збереження громадського порядку та забезпечення безпеки жителів і гостей міста, беручи до уваги рішення штабу національного спротиву в Надвірнянському районі та враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в державі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв», виконком міської ради вирішив:

1. Тимчасово обмежити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива в закладах торгівлі та ресторанного господарства (ресторани, кафе, бари, кафетерії, піцерії, їдальні тощо) на всій території м. Надвірна із 18-ї год. до 8-ї год. у період із 5 березня 2014 р. по 19 квітня 2014 р.

2. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб’єктів підприємницької діяльності, розташованих на території міста, незалежно від форм власності, зареєстрованих в установленому порядку.

3. Розмістити дане рішення у засобах масової інформації та на сайті Надвірнянської міської ради.

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Рішення прийнято одноголосно на засіданні виконавчого комітету міської ради

4 березня 2014 р.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/03/pro-tymchasove-obmezhennya-prodazhu-alkoholnyh-napojiv-na-terytoriji-m-nadvirna/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.