- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Припинити інформаційну війну

Posted By Модератор On 28.03.2014 @ 13:21 In Україна | No Comments

Події останніх місяців змінили усі сфери життя в Україні. Найбільших змін зазнала суспільна свідомість. Чітко виокремилася і позиція ЗМІ – державницька й особистісна. Відключення на території держави українських телеканалів зробило в АР Крим основним джерелом інформації провідні ЗМІ Російської Федерації. Інформаційна агресія захопила й південно-східні регіони України, спровокувала спроби розділити суспільство.

Закликаємо членів громадських колегій (регіональних комісій) з питань захисту суспільної моралі поєднати зусилля з регіональними ЗМІ, власниками медіа-бізнесу з метою правдивого й об’єктивного висвітлення подій, що відбуваються в Україні, вжити відповідно до законодавства України заходів громадянського впливу для припинення потоку дезинформації і розгортання чесної та неупередженої контрпропаганди, для захисту національних інтересів.

***

Зважаючи на загальновизнаний українським суспільством високий авторитет Церков і релігійних організацій, звертаємось до усіх священнослужителів та релігійних діячів із проханням у найближчий час провести у всіх храмах – церквах, костелах, молитовних будинках, синагогах, мечетях – спільні молебні за мир, злагоду, єдність Українського народу, недоторканість кордонів Української держави.

Василь КОСТИЦЬКИЙ,

голова Національної

експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/03/prypynyty-informatsijnu-vijnu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.