Газета по-надвірнянськи
 

Шановні надвірнянці!

7 березня 2014, 14:03 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 578 переглядів

Вперше за всі роки незалежності Україна має справу з іноземним військовим втручанням у внутрішні справи країни, з неприхованою загрозою прямої зовнішньої агресії та окупації.

Брудний чобіт окупанта ступив на нашу землю. І цим окупантом виявилася «братня» нам Росія.

Своє вторгнення Кремль пояснює тим, що нібито життю російських громадян та російськомовному населенню на території України загрожують націоналісти та «бандерівці», які захопили центральну владу в Києві. Усім зрозуміло, ці твердження надумані та неправдиві, адже Україна – багатонаціональна держава, де мирно живуть понад 100 національностей. За 23 роки незалежності не зафіксовано жодного конфлікту на етнічному ґрунті, що свідчить про високу громадянську свідомість та повагу до прав кожної нації.

Незважаючи на це, Держдума Російської Федерації надала згоду на використання Збройних сил Росії на території нашої держави. Такий крок Москви гостро засудила світова спільнота. Введення російських військ на територію нашої держави – це невиправдана ескалація конфлікту, яка загрожує суверенітету та територіальній цілісності України та життю людей, а також порушує норми міжнародного права: Хартію ООН, Будапештський меморандум 1994р., Гельсінський Заключний Акт та інші.

Однак Російська Федерація продовжує здійснювати цілеспрямовані заходи з дестабілізації ситуації в Автономній Республіці Крим, провокує Збройні сили України до силової відповіді. Продовжуються активні спроби змусити військовослужбовців Збройних сил України відмовитися від присяги, скласти зброю та перейти на бік Збройних сил Російської Федерації або сепаратистів у Криму.

Такі злочинні дії Росії увесь світ кваліфікує як агресію, військову окупацію, інтервенцію. На жаль, Путін та його команда ніяк не хочуть зрозуміти, що той час, коли одна країна може придушити демократизацію сусіда шляхом військової інтервенції, мотивуючи це фальшивими приводами, минув.

У нас немає жодного сумніву, що кремлівська авантюра зазнає краху і Україна переможе. Свідченням цього є мужність та патріотизм українських військовослужбовців армії та флоту, яку вони демонструють у ці дні в Криму.

Сьогодні нас всіх має об’єднати єдина мета – захистити нашу країну. Зараз, як ніколи, усім потрібні національна єдність та свідомість, загальна мобілізація всіх військових, економічних і, головне, духовних сил кожного з нас.

Тому закликаємо жителів Надвірнянщини згуртуватись, бути мудрими і виваженими, не дозволити в ці важкі для всіх дні будь-яким стороннім силам зруйнувати наше з Вами  спільне надбання – нашу державність, нашу незалежність, адже за це віддали життя герої Небесної сотні. Ми – єдиний народ! Наша свята мета – цілісність і незалежність нашої України.

Слава Україні!

Василь ПОПОВИЧ,

голова

районної ради.

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський

міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!