- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шевченкіана у Ланчині…

Posted By Модератор On 14.03.2014 @ 14:46 In Духовність | No Comments

У неділю, 9 березня, громада селища Ланчин віддала шану Кобзарю. Зі вступним словом до людей звернувся селищний голова Михайло Іванюк. Звучала поезія Т. Шевченка у виконанні Ореста Рогатинського, Насті Волощук, Марійки Цюрак, Тані Дем’янців, Віталія Денищука. Сценарій віче склала та була ведучою заві­дувач Ланчинської міської бібліотеки для дорослих Марія Попович. Віче закінчилося словами: «Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але Шевченкове слово – живе і вічне. Тож пошли нам, Боже, Шевченкового полум`яного духу, мудрості, віри у щасливе майбутнє рідної України».

…Гвозді…

Гвіздська сільська бібліотека-філія (завідувач Любов Текинчук) присвятила конкурс на краще читання його поезій «Кобзар у кожному домі» серед читачів-дітей. Переможцями конкурсу стали Настя Михайлюк та Катя Жупник. Активну участь у конкурсі взяли також Віка Янцюк, Жанна Жупник, Катя Панчук, Марійка Вірстюк, Сашко Кепещук, Андрій Кисляк, Аліна Пилип’як та ін.

Переможці й активні учасники нагороджені призами-творами Т. Шевченка.

…Фитькові

Фитьківська сільська бібліотека-філія (завідувач О. Вінтонишин) разом із керівником літературного гурту «Первоцвіт» місцевої школи Іриною Шуфлін провела літературний колаж «Шляхами великої долі». Присутні переглянули слайд-презентацію про життя і творчість Кобзаря. Потім учасники розділились на дві групи «Юні Кобзарики» та «Знавці Шевченкіани» і змагались між собою на краще знання біографії Кобзаря, його творчості.

 

Марта КУШНЕРЧУК,

директор Надвірнянської ЦБС.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/03/shevchenkiana-u-lanchyni/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.