Газета по-надвірнянськи
 

Стартував весняний призов-2014

28 березня 2014, 13:44 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,071 переглядів

Згідно зі спільним розпорядженням Надвірнянської РДА та виконавчого комітету Яремчанської міської ради розпочато черговий призов на строкову військову службу у внутрішні війська МВС України у квітні-травні 2014 р.

Призивають громадян України чоловічої статі, котрим до дня відправки у військові частини випов­ниться 18 років і старших осіб, котрі не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Для організованого проведення призову-2014 із квітня ц. р. засідатиме районна призовна комісія під керівництвом її співголів – заступника голови Надвірнянської РДА Володимира Гурея та керуючої справами Яремчанського міськвиконкому Віри Брайляк.

Затверджено основний і резервний склади медичної комісії, яка проводить медогляд юнаків на призовній дільниці Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного райвійськкомату, а також групу для професійно-психологічного відбору призовників.

Відповідні інструкторсько-методичні заняття проведено із селищними і сільськими головами, начальниками військово-облікових столів, секретарями виконкомів місцевих рад та ін. Чіткі завдання отримали керівники центральної райлікарні, райвідділу УМВС, комунальних та інших служб.

Затверджені графіки явки призовників для проходження медичної та призовної комісії.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!