Газета по-надвірнянськи
 

Створено координаційну раду з питань оборони району

21 березня 2014, 14:56 | Рубрика: Україна Версія для друку Версія для друку 668 переглядів

Згідно з спільним розпорядженням Надвірнянських районної державної адміністрації та районної ради № 44/21-р від 19 березня ц. р. на виконання Указу Президента України від 17 березня 2014 р. № 303 «Про часткову мобілізацію» та з метою забезпечення виконання підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, посадовими особами і громадянами Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади з питань оборони на території району створено координаційну раду з питань оборони району.

ЇЇ очолив голова районної ради Василь Попович; заступник голови цієї ради – заступник голови РДА Володимир Гурей; секретар – заступник голови районної ради Іван Степник.

Члени координаційної ради: військовий комісар Надвірнянсько-Богородчан-ського об’єднаного районного військового комісаріату Володимир Ярмошук; начальник РВ УМВС України в області Іван Кавінський; начальник МРВ УСБУ України в області Олександр Дзем’юк; начальник РВ УДСНС України в області Андрій Мочерняк; завідувач сектора мобілізаційної роботи апарату РДА Валерій Іконов; прокурор Надвірнянського району Назар Грицюк; заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець; Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович; начальник ЦТП № 10 ВАТ «Укртелеком» Юрій Іроденко; директор Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату Микола Мартинюк; командир військової частини А 1807 Юрій Грицик; координатор штабу національного спротиву Іван Гурмак; керівник Самооборони Віталій Трачук.

Основні її завдання – організація цивільного захисту, виконання органами управління у справах цивільного захисту покладених на них завдань; організація надання підприємствами, установами та організаціями комунально-побутових послуг і ресурсів, виробництво та постачання продукції, електро- і теплоенергії Збройним Силам України та іншим військовим формуванням на договірних засадах; надання у визначеному законодавством порядку частинам, підприємствам, установам та організаціям Збройних Сил України та іншим військовим формуванням службових приміщень і житлових площ як у мирний, так і у воєнний час; підготовка громадян України до військової служби, підготовка призовників з військово-технічних спеціальностей та військово-патріотичного виховання, забезпечення їх призову на строкову військову службу, навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори і під час мобілізації; виконання передбачених законодавством заходів щодо мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на відповідній території; здійснення інших повноважень у галузі оборонної роботи, передбачені законодавством; висвітлення заходів з оборонної роботи у засобах масової інформації.

Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покладено на головного відповідального виконавця завідувача сектора мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Валерія Іконова. Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови районної державної адміністрації Володимира Гурея, голову районної ради Василя Поповича.

Підтримаймо наше військо

Реквізити для перерахування коштів:

Отримувач коштів: Головне управління казначейства в області /50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

банк: Головне управління державної казначейської служби України в Івано-Франківській області

р/р: 31513931700001

Призначення платежу: для фінансування заходів із мобілізаційної роботи.

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!