Газета по-надвірнянськи
 

Триває запис добровольців: зголошуйтесь, краяни

14 березня 2014, 14:36 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 818 переглядів

За повідомленням провідного спеціаліста Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного районного військкомісаріату (РВК), службовця ЗСУ Олександра Рибака, їхній структурний підрозділ нині займається виконанням планових заходів із підготовки РВК до 2014 навчального року.

Згідно із розпорядженням командувача Північного оперативного командування від 2 березня ц. р., проводять навчальні збори військовозобов`язаних, якими укомплектовують РВК для штату воєнного часу. На збори залучено 60% особового складу, який задіють у випадку проголошення мобілізації і переходу нашого РВК на штат воєнного часу. Серед військовозобов`язаних – офіцери, сержанти і солдати запасу, котрі вивчають функціональні обов`язки, матеріальну частину стрілецької зброї, заходи безпеки при користуванні нею та боєприпасами, а також займаються тими питаннями, які РВК виконує у повсякденній діяльності.

Відрадно, що керівники підприємств, установ та організацій своєчасно і якісно виконують завдання РВК. Як можуть, стараються допомогти майже всі краяни. Зокрема, Ланчинська селищна рада організувала для навчання військовослужбовців спонсорську допомогу для їх харчування. Адже усі вони наші земляки – із Надвірнянського, Богородчанського районів та Яремчанської міської ради.

Високу національну свідомість, патріотизм проявляють і ті краяни, котрі записуються добровольцями. Облік ведуть, класифікуючи їх за різними категоріями залежно від того чи служили в ЗСУ. Приходять, навіть, чоловіки 1932, 1936 р. н. Звичайно, є багато молоді. Поки що ніхто не вимагає формувати з них якісь команди. Тому просто записують їх особисті дані, яка військова підготовка, контактні телефони тощо.

Запис добровольців триває.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!