Газета по-надвірнянськи
 

У точнена інформація про поранених майданівців, які лікуються у Польщі

7 березня 2014, 16:30 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,091 переглядів

В інформації «Поранені земляки лікуються у польському Ополє» у «Народній Волі» від 7 березня ц. р. внаслідок неточного інформування редакції трапились неточності щодо прізвищ і місць проживання поранених майданівців-земляків.
Ланчинський селищний голова уточнив, що Василь Васильович Кополовець (в інформації вказано – Кополович), 1978 р. н. – житель Ланчина, а не Делятина.
48-річний сотник-майданівець із Татарова Яремчанської міської ради Ігор Йосипович Липко керував сотнею бійців (майже сім десятків) – своїх односельчан під час протистояння на столичному Майдані. Він – підприємець і йому стала небайдужа доля Вітчизни, і тому відстоював її незалежність у центрі Києва у жорстокому двобої з «беркутівцями». Він уточнив ще про трьох поранених земляків, яких лікують у польському місті Ополє. Зокрема, Михайло Михайлович Губарчук – житель мікрорайону Ямна м. Яремчі; Володимир Ярославович Фйолик – житель с. Татарів, а Юрій Юрійович Тодорук із Микуличина.
Ігор Липко підтримує телефонний зв`язок зі своїми земляками-яремчанцями. Вони задоволені умовами перебування і лікування у польських клініках, а також увагою до них польських медиків, про них пишуть польські газети і захоплюються ними. Ігор Липко щиро дякує Ігореві Андруняку, депутатові районної ради за його оперативне сприяння спільно з Надвірнянським районним штабом національного спротиву щодо відправлення земляків на лікування за кордоном.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!