21 березня 2014, 15:02 | Рубрика: Вторгнення Версія для друку
665 переглядів
На нараді 19 березня із сільськими, селищними, міським головами, керівниками підприємств, установ та організацій району голова районної ради Василь Попович наголосив, що у ці дні найважливішим нашим обов`язком залишається всебічне сприяння і конкретна допомога українському військові – матеріально і фінансово.
У нинішньому числі ми повідомляємо відповідні банківські реквізити і контактні телефони для допомоги армії та біженцям із Криму. Завсектором мобілізаційної роботи апарату РДА Валерій Іконов ознайомив зі спільним розпорядженням РДА і районної ради щодо створення координаційної ради з питань оборони району (інформація про це – на стор. 2).
17 березня створена Рада оборони Івано-Франківської області, яку очолив голова ОДА Андрій Троценко, заступником голови ради призначений Володимир Семко – перший заступник голови ОДА, а секретарем – Сергій Адамович – заступник голови ОДА з гуманітарних питань. При Раді оборони області створено Координаційний центр, в якому працює прес-центр, який очолює Ігор Дебенко (тел. 098-76-79-118).
Про серйозність і важливість моменту засвідчило і те, що голова районної ради Василь Попович доручив апарату встановити відсутніх без поважних причин на згаданій нараді і вважати їх такими, що свідомо не хочуть сприяти обороні України від зажерливого російсько-путінського агресора. Адже готуємось до військових дій, до найгіршого. Це не є залякуванням, а найсерйознішою інформацією. Приємно, що у цей непростий час церква і армія виявились єдиними з українським народом. Треба віддати армії все те, чого не додали їй. Зараз райвійськкомат працює у посиленому режимі, замість донедавніх штатних п`ятьох працівників, тепер цілодобово працюють і чергують 52. Для них організоване трьохразове харчування, з окремими перевізниками та приватними підприємцями проведуть роз`яснювальну роботу щодо безкоштовного перевезення 5-6 спеціалістів райвійськкомату та гарантування їм працевлаштування на попередніх місцях роботи після закінчення часткової мобілізації. Районна влада щодня підтримує зв`язок із командуванням Делятинської військової частини, котрій частково допомогли причепами. В області із числа військовозобов`язаних Калуського і Галицького районів створюють батальйон із майже 500 бійців, для яких треба закупити усе необхідне, окрім зброї.
На базі Надвірнянського військово-спортивного ліцею-інтернату для добровольців будуть організовані відповідні навчання. Уже виявили бажання побувати на них самооборонці із Саджавки. У районному будинку культури тривають курси з надання медичної допомоги під час бойових дій. Працівники ДАІ та МРЕВ повинні перевірити реальний стан транспортних засобів у районі, які можуть ймовірно залучити для оборони країни.
Як один із приємних фактів стосунків армії та народу райвійськком Володимир Ярмошук повідомив, що у містах Конотопі і Шостці на Сумщині місцеві жителі, Самооборона і «Правий сектор» люб`язно й щиро допомагають військовослужбовцям аеромобільної бригади зі Львова. На період складної нинішньої ситуації маємо усі забути й утриматися від взаємозвинувачень, від образ, від непорозумінь, які можуть виникнути внаслідок затримки зарплат, пенсій, допомог тощо і всі зусилля спрямувати на глибоке усвідомлення допомоги українському війську.
Іван ГРИДЖУК «Народна Воля»