Газета по-надвірнянськи
 

Усе зробім для допомоги армії

21 березня 2014, 15:02 | Рубрика: Вторгнення Версія для друку Версія для друку 633 переглядів

На нараді 19 березня із сільськими, селищними, міським головами, керівниками підприємств, установ та організацій району голова районної ради Василь Попович наголосив, що у ці дні найважливішим нашим обов`язком залишається всебічне сприяння і конкретна допомога українському військові – матеріально і фінансово.

У нинішньому числі ми повідомляємо відповідні банківські реквізити і контактні телефони для допомоги армії та біженцям із Криму. Завсектором мобілізаційної роботи апарату РДА Валерій Іконов ознайомив зі спільним розпорядженням РДА і районної ради щодо створення координаційної ради з питань оборони району (інформація про це – на стор. 2).

17 березня створена Рада оборони Івано-Франківської області, яку очолив голова ОДА Андрій Троценко, заступником голови ради призначений Володимир Семко – перший заступник голови ОДА, а секретарем – Сергій Адамович – заступник голови ОДА з гуманітарних питань. При Раді оборони області створено Координаційний центр, в якому працює прес-центр, який очолює Ігор Дебенко (тел. 098-76-79-118).

Про серйозність і важливість моменту засвідчило і те, що голова районної ради Василь Попович доручив апарату встановити відсутніх без поважних причин на згаданій нараді і вважати їх такими, що свідомо не хочуть сприяти обороні України від зажерливого російсько-путінського агресора. Адже готуємось до військових дій, до найгіршого. Це не є залякуванням, а найсерйознішою інформацією. Приємно, що у цей непростий час церква і армія виявились єдиними з українським народом. Треба віддати армії все те, чого не додали їй. Зараз райвійськкомат працює у посиленому режимі, замість донедавніх штатних п`ятьох працівників, тепер цілодобово працюють і чергують 52. Для них організоване трьохразове харчування, з окремими перевізниками та приватними підприємцями проведуть роз`яснювальну роботу щодо безкоштовного перевезення 5-6 спеціалістів райвійськкомату та гарантування їм працевлаштування на попередніх місцях роботи після закінчення часткової мобілізації. Районна влада щодня підтримує зв`язок із командуванням Делятинської військової частини, котрій частково допомогли причепами. В області із числа військовозобов`язаних Калуського і Галицького районів створюють батальйон із майже 500 бійців, для яких треба закупити усе необхідне, окрім зброї.

На базі Надвірнянського військово-спортивного ліцею-інтернату для добровольців будуть організовані відповідні навчання. Уже виявили бажання побувати на них самооборонці із Саджавки. У районному будинку культури тривають курси з надання медичної допомоги під час бойових дій. Працівники ДАІ та МРЕВ повинні перевірити реальний стан транспортних засобів у районі, які можуть ймовірно залучити для оборони країни.

Як один із приємних фактів стосунків армії та народу райвійськком Володимир Ярмошук повідомив, що у містах Конотопі і Шостці на Сумщині місцеві жителі, Самооборона і «Правий сектор» люб`язно й щиро допомагають військовослужбовцям аеромобільної бригади зі Львова. На період складної нинішньої ситуації маємо усі забути й утриматися від взаємозвинувачень, від образ, від непорозумінь, які можуть виникнути внаслідок затримки зарплат, пенсій, допомог тощо і всі зусилля спрямувати на глибоке усвідомлення допомоги українському війську.

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!