Газета по-надвірнянськи
 

Увага: психолого- медична допомога

14 березня 2014, 14:23 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 565 переглядів

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі спільно з Національною академією медичних наук України розпочинають з вівторка медико-психологічну реабілітацію та морально-психологічний практикум для громадян.

Фахівці готові надати професійну допомогу особам, психофізіологічний стан яких зазнав розладів внаслідок тривалих подій, що відбувалися останнім часом в нашій країні й загострилися через суспільно-політичну ситуацію, спричинену посяганням на територіальну цілісність України.

Комплекс реабілітаційних заходів з участю медичних працівників, психологів і соціальних педагогів спрямований на збереження психофізіологічних функцій людей, відновлення оптимального для них рівня працездатності та соціальну адаптацію.

Допомогу надаватимуть безпосередньо на Майдані Незалежності та у приміщенні Інституту отоларингології ім. проф. О. С.Коломийченка НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Зоологічна, 3.

Запис на консультацію через координаторів від Національної комісії: представник Національної комісії у м. Києві – Корнелюк Володимир Петрович, тел.: 063-383-35-98; (044) 486-85-74; начальник Управління справами – Ковпоша Ірина Анатоліївна; тел. 093-915-22-87.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!