- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Увага: психолого- медична допомога

Posted By Модератор On 14.03.2014 @ 14:23 In Здоров`я | No Comments

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі спільно з Національною академією медичних наук України розпочинають з вівторка медико-психологічну реабілітацію та морально-психологічний практикум для громадян.

Фахівці готові надати професійну допомогу особам, психофізіологічний стан яких зазнав розладів внаслідок тривалих подій, що відбувалися останнім часом в нашій країні й загострилися через суспільно-політичну ситуацію, спричинену посяганням на територіальну цілісність України.

Комплекс реабілітаційних заходів з участю медичних працівників, психологів і соціальних педагогів спрямований на збереження психофізіологічних функцій людей, відновлення оптимального для них рівня працездатності та соціальну адаптацію.

Допомогу надаватимуть безпосередньо на Майдані Незалежності та у приміщенні Інституту отоларингології ім. проф. О. С.Коломийченка НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Зоологічна, 3.

Запис на консультацію через координаторів від Національної комісії: представник Національної комісії у м. Києві – Корнелюк Володимир Петрович, тел.: 063-383-35-98; (044) 486-85-74; начальник Управління справами – Ковпоша Ірина Анатоліївна; тел. 093-915-22-87.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/03/uvaha-psyholoho-medychna-dopomoha/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.