Газета по-надвірнянськи
 

Військкомат – у повній бойовій готовності

3 березня 2014, 16:56 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 989 переглядів

Як проінформував військовий комісар Надвірнянського-Богородчанського об’єднаного райвійськкомату Володимир Ярмошук, зараз його працівники приведені у бойову готовність і працюють цілодобово. – У цей момент розгорнуто роботу, прибули офіцери й сержанти, які доукомплектували наш склад. Із ними на базі комісаріату провели навчальні збори.
Якщо на території України введуть військовий стан, то призову підлягатимуть військовозобов’язані, які призначені у відповідні команди. Щодо них ми вже провели контрольне оповіщення для перевірки їх знаходження за місцем своєї приписки. У цьому питанні свою роботу координуємо із сільськими, селищними і міською радою, – зазначив Володимир Ярмошук. Також сьогодні 3 березня відбулася нарада за участі голови районної ради Василя Поповича і керівників підприємств НГВУ «Надвірнанафтогаз», ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», ТзОВ «КПД-Транс» і «Нафтотранссервіс». Темою стала поставка автотранспорту із системи народного господарства у Збройні сили України у випадку їх приведення у стан вищої бойової готовності
Зараз триває весняний призов і як проінформував військовий комісар, він зараз призупинений. – Люди, які на обліку і перебувають у запасі, з`являються до нас самостійно і ми записуємо їхні дані. Таких вчора, 2 березня, прибуло майже три десятки і останній з них прийшов о 23-ій год.
Ситуація, яка зараз склалася у Криму, повинна нормалізуватися. Російські війська зайшли на нашу територію, провокують наших військовослужбовців та офіцерів, захоплюють військові частини. Володимир Ярмошук упевнений, що вони чекають тільки провокації чи пострілу і тоді вони розпочнуть повномасштабну військову операцію.
Усі ми давали присягу на вірність українському народові. Однак, на жаль, в останні роки проводили планомірну роботу із підриву обороноздатності держави. Та ми воюватимемо за нашу рідну державу, за Україну, зазначив Володимир Ярмошук.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!