Газета по-надвірнянськи
 

Заблокували Надвірнянську міліцію

14 березня 2014, 15:44 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 999 переглядів

Зранку 14 березня активісти Надвірнянської Самооборони заблокували центральний вхід у приміщення Надвірнянського райвідділу УМВС.
Такий вимушений крок зроблено по всіх райвідділах міліції Прикарпаття у знак протесту проти призначення міністром МВС на посаду начальника обласної міліції полковника Володимира Сміха без погодження і врахування думки громадськості, зокрема, Івано-Франківських Самооборони, «Правого сектору» і Штабу національного спротиву. Уже четвертий день триває блокування адмінприміщення обласної міліції на вул. Сахарова в Івано-Франківську.

IMG_9261

Працівникам райвідділу не перешкоджають у роботі. Жителі району можуть вільно проходити у своїх справах у райвідділ через додатковий бічний вхід. «Ми цим самим показуємо вищим чиновникам, що із думкою народу треба обов`язково рахуватися, тим більше, коли йдеться про призначення на посаду особи, до котрої є претензії щодо службових зловживань», – переконаний керівник Надвірнянської Самооборони Віталій Трачук.
«Я задоволений результативною співпрацею, спільними чергуваннями і рейдами із надвірнянськими самооборонівцями. Вони нам не перешкоджають у роботі. Блокування центрального входу не залежить від керівництва і колективу райвідділу, бо рішення про призначення керівника обласної міліції прийняло керівництво МВС», – розповів начальник райвідділу міліції Іван Кавінський.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!