- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Заблокували Надвірнянську міліцію

Posted By Модератор On 14.03.2014 @ 15:44 In Новини | No Comments

Зранку 14 березня активісти Надвірнянської Самооборони заблокували центральний вхід у приміщення Надвірнянського райвідділу УМВС.
Такий вимушений крок зроблено по всіх райвідділах міліції Прикарпаття у знак протесту проти призначення міністром МВС на посаду начальника обласної міліції полковника Володимира Сміха без погодження і врахування думки громадськості, зокрема, Івано-Франківських Самооборони, «Правого сектору» і Штабу національного спротиву. Уже четвертий день триває блокування адмінприміщення обласної міліції на вул. Сахарова в Івано-Франківську.

IMG_9261 [1]

Працівникам райвідділу не перешкоджають у роботі. Жителі району можуть вільно проходити у своїх справах у райвідділ через додатковий бічний вхід. «Ми цим самим показуємо вищим чиновникам, що із думкою народу треба обов`язково рахуватися, тим більше, коли йдеться про призначення на посаду особи, до котрої є претензії щодо службових зловживань», – переконаний керівник Надвірнянської Самооборони Віталій Трачук.
«Я задоволений результативною співпрацею, спільними чергуваннями і рейдами із надвірнянськими самооборонівцями. Вони нам не перешкоджають у роботі. Блокування центрального входу не залежить від керівництва і колективу райвідділу, бо рішення про призначення керівника обласної міліції прийняло керівництво МВС», – розповів начальник райвідділу міліції Іван Кавінський.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/03/zablokuvaly-nadvirnyansku-militsiyu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/03/IMG_9261.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.