Газета по-надвірнянськи
 

Записуйтеся добровольцями у ряди захисників Вітчизни!

14 березня 2014, 15:14 | Рубрика: Громадськість Версія для друку Версія для друку 649 переглядів

Шановні Надвірнянці!

Наша нелегка перемога в Україні, освячена кров’ю полеглих Героїв Небесної Сотні, опинилася під загрозою. Путінський режим здійснив військову інтервенцію на територію нашої держави, віроломно порушивши базові угоди з перебування флоту Російської Федерації в Криму та вимоги Будапештського меморандуму щодо гарантування безпеки України, після оголошення нею без’ядерного статусу у 1994 році. Всупереч міжнародному праву та угодам Російська Федерація ввела військовий контингент на територію суверенної Української держави.

Діючи за заздалегідь розробленим планом, Росія інспірувала і скоординувала ряд конфліктів у Криму, Харкові, Донецьку, Луганську та в деяких інших містах з метою спровокувати громадянську війну. Всі ці дії Російської Федерації викликали спротив українських громадян. Люди за позовом серця йдуть до військкоматів, аби захищати свою землю. На сьогодні на території України офіційно оголошено часткову мобілізацію. До лав добровольців записуються усі, кому не байдужа доля країни. Сюди прибувають і відставні офіцери, й ті, котрі вже давно зняті з військового обліку, приходять і молоді хлопці, які ще кілька років тому «косили» від служби в армії, і старші чоловіки і, навіть, жінки та дівчата. У більшості українських військкоматів люди шикуються у черги, щоб записатися на облік, і в разі початку військових дій бути напоготові.

На жаль, такої громадської активності не спостерігається біля Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного військкомату. Як зазначив його військовий комісар підполковник Володимир Ярмошук, на сьогодні до лав добровольців записалося лише 200 небайдужих жителів району.

Тому у цю скрутну для України хвилину звертаємося до всіх жителів Надвірнянського району, особливо чоловіків, проявити свою громадянську позицію та прибути до військкомату для запису у ряди захисників Вітчизни. Впевнені, що жителі Надвірнянщини не стоятимуть осторонь у той час, коли вирішується питання життя і смерті для України.

При нагоді звертаємося до жителів Автономної Республіки Крим.

Дорогі кримчани! Ми раді будемо вітати Вас на нашій прикарпатській землі. Розуміємо, як важко Вам зараз у такі страшні хвилини покидати свої рідні міста і села. Але хочемо запевнити, що ми готові підтримати Вас і підкласти своє братнє плече допомоги. Надвірнянці – дуже щирий і гостинний народ. Тому будемо раді прийняти Вас у наших домівках, поділитися всім, як кажуть у народі, чим хата багата. Із задоволенням познайомимо Вас з нашою історією, звичаями та традиціями, покажемо чудову природу Карпатського краю. У цей важкий час нам усім варто показати не на словах, а на ділі єдність та згуртованість українського народу.

Слава Україні! Героям Слава!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!