Газета по-надвірнянськи
 

Зміни в оподаткуванні

28 березня 2014, 13:43 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 616 переглядів

Для платників екологічного податку з 1 січня 2014 р. ставки екологічного податку становлять 100 відсотків від ставок, передбачених статтями 243, 244, 245, 246 Податкового кодексу України.

Для платників збору за спеціальне використання лісових ресурсів, ст. 7 розділу I Закону України від19 грудня 2013 р. №713-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків», яка набрала чинності з 1 січня ц. р., ставки збору за спеціальне використання лісових ресурсів, визначені підпунктами 331.1 та 331.2 статті 331 Кодексу, викладені у нових розмірах, і збільшені у 2 рази.

«Гаряча лінія» у ДПІ

У вівторок, 1 квітня ц. р., із 11-ї до 12-ї год. за тел. 2-35-76 відбудеться «гаряча лінія» із начальником відділу обслуговування платників податків Дем`янчук Орестою Ярославівною на тему «Зверненням громадян – постійна увага. Електронні сервіси, що надають у ДПІ у Надвірнянському районі. Декларування доходів громадян, отриманих у 2013 р.».

Сумніваєтесь? Проведіть електронну перевірку

Із 1 січня 2014 р. запроваджено проведення електронних перевірок платників податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Платник може подати до органів Міндоходів в електронній формі документи, пов’язані з обчисленням та сплатою податків і зборів, для проведення електронної перевірки за 10 календарних днів до очікуваного початку перевірки. Такі документи зберігають на електронних носіях інформації. Потрібно дотримуватись умови щодо використання електронного цифрового підпису підзвітних осіб.

Електронна перевірка, яку ініціює сам платник, відноситься до категорії документальних позапланових невиїзних перевірок.

Податкова знижка – актуальна для студентів

Лейтмотивом відкритого уроку «Податок на доходи фізичних осіб» для студентів і викладача податкових дисциплін Надії Тимків у Надвірнянському коледжі НТУ стала деклараційна кампанія 2014 р. Фахівець ДПІ у Надвірнянському районі Марія Купчак  розповіла про важливість декларування отриманих доходів, а також про новації і тенденції деклараційного процесу. Вона пояснила як правильно заповнити декларацію про майновий стан і доходи та як подавати її в електронному вигляді, користуючись сервісом «Декларування он-лайн». Звернула увагу, що громадяни зобов’язані задекларувати свої доходи у випадках, якщо при їх виплаті не утримували податок на доходи фізичних осіб.

Особливу увагу приділила порядку отримання громадянами податкової знижки. – Право на неї дає можливість громадянинові отримати від держави надмірно утриману суму податку на доходи фізичних осіб, що частково компенсує витрати на вищу освіту, іпотечний кредит, недержавне страхування та інше, – зазначила Марія Купчак. Студентам і викладачам роздала брошуру  «Декларування доходів громадян».

 ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!