Газета по-надвірнянськи
 

Звернення

28 березня 2014, 13:59 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 720 переглядів

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Захоплення Російською Федерацією Криму і загроза вторгненню на територію материкової частини України оголили проблему боєздатності української армії та доцільності позаблокового статусу нашої держави. В умовах наростаючої агресії з боку Російської Федерації, недієвості дипломатичних, політичних та економічних інструментів впливу на окупанта, звертаємось до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням вжити всіх передбачених українським законодавством та міжнародним правом заходів для невідкладного вступу України в НАТО. Вважаємо, що входження до Північноатлантичного Альянсу дозволить Україні гарантувати суверенітет і територіальну цілісність!

Слава Україні!

Прийнято на позачерговій двадцять шостій сесії Івано-Франківської обласної ради 21 березня 2014 року

Підтримано на двадцять четвертій позачерговій сесії Надвірнянської районної ради 25 березня 2014 року

 

Про заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету

Рішення двадцять четвертої позачергової сесії (четверте пленарне засідання) Надвірнянської районної ради шостого скликання від 25 березня 2014 р. 662-24/2014

З метою економного і раціонального використання коштів районного бюджету, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету (додаток 1).

2. Рекомендувати головним розпорядникам коштів районного бюджету, сільським, селищним, міській радам до 1 квітня 2014 р. розробити та затвердити відповідні заходи.

3. Внести зміни до рішення районної ради від 14 грудня 2010 р. № 23-2/2010 «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради», виклавши додаток 2 до нього в новій редакції (додаток 2).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій та голову районної ради В. Поповича.

Голова районної ради

В. В. Попович

 

Додаток 1 до рішення районної ради від 25.03.2014 662-24/2014 «Про заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету»

Заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету

1. Скоротити чисельність автотранспорту районної ради до 1 машини та передати автомобіль районної ради ВАЗ-2107 в Делятинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

2. Провести скорочення чисельності працівників районної ради відповідно до даного рішення.

3. Припинити виплату грошової винагороди посадовим особам органів місцевого самоврядування та державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

4. Установити здійснення нарахувань підвищень до посадових окладів, надбавок, доплат, допомог, винагород, премій працівникам установ та організацій, працівникам районної ради, що фінансуються з районного бюджету, виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах районного бюджету.

5. Припинити заповнення вакантних посад (крім посад керівників структурних підрозділів або переведення з посади на посаду).

6. Припинити підготовку проектів нових районних цільових програм або внесення змін до вже затверджених, що потребують додаткового фінансування з районного бюджету.

7. Розробити та затвердити заходи з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

8. Припинити використання коштів районного бюджету для проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, а також ювілеїв із вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім відзначення Дня Конституції, Дня Незалежності, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв Голодомору).

9. Припинити здійснення виплат: на проведення семінарів, конференцій; виготовлення друкованої продукції; до подяк голови районної ради.

10. Забезпечити зменшення об’єму фінансової підтримки небюджетних організацій за рахунок бюджетних коштів.

Згідно з додатком 2 до рішення районної ради від 25.03.2014 662-24/2014 «Про заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету» та додатком 2 до рішення районної ради від 14.12.2010 23-2/2010 «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради» у «Перелік та чисельність службовців і технічних працівників районної ради» входять по одній посаді: завідувач господарством, прибиральниця службових приміщень, водій, сторож.

 

Керуючий справами виконавчого апарату

районної ради І. І. Середюк

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!