Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Штабу національного спротиву Надвірнянського району

14 березня 2014, 15:15 | Рубрика: Громадськість Версія для друку Версія для друку 669 переглядів

Сьогодні розпочинається новий етап розвитку України. Ми здобули можливість  якісно змінити управління держави, запровадити дійсно прозорі правила у відносинах влади і бізнесу. Забезпечення добробуту в нашій країні в наших руках. Саме зараз необхідно відновити  діяльність державних інституцій, що вкрай виснажені попередньою владою. Ми тепер самі нестимемо відповідальнсть за стабілізацію фінансування діяльності місцевих громад, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, за відновлення  зацікавленості  інвестора до вітчизняного бізнесу.

Останні події в країні змусили нас переоцінити ставлення до державних цінностей, до єдності народу та до своєї громадянської відповідальності, а як наслідок, тепер нам варто переоцінити значення ролі кожного у наповненні державного бюджету, від якого безпосередньо залежатиме рівень нашого життя в оновленій Україні.

З цією метою закликаємо усіх жителів району  і представників бізнесу як ніколи сумлінно, а головне – самосвідомо сплачувати податки, збори, комунальні платежі. Це покладе фундамент у розбудові історично нової та суспільно єднісної Української держави.  Тепер ми це робимо для себе і для кожного!

Слава Україні!

Штаб національно спротиву

Надвірнянського району.

13 березня 2014 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!