Газета по-надвірнянськи
 

8 травня – 26-та сесія Надвірнянської районної ради

11 квітня 2014, 14:42 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 544 переглядів

Згідно з розпорядженням голови районної ради Василя Поповича «Про скликання двадцять шостої сесії   районної ради шостого скликання» та відповідно до ч. 4 ст. 46, п. 1, ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради шостого скликання вирішено скликати двадцять шосту сесію районної  ради  шостого скликання.

Провести:

- пленарне засідання двадцять шостої сесії районної  ради  шостого скликання 8 травня 2014 р. о 10-ій год. у залі засідань районної ради (м. Надвірна, майдан Т. Шевченка, 33);

- День депутата – 29 квітня 2014 р. о 10-ій год. у залі засідань районної ради;

- засідання постійних комісій – 29 квітня 2014 р. о 12-ій год.;

- засідання президії районної ради – 30 квітня 2014 р. о 14-ій год.

Рекомендувати для розгляду на двадцять шостій сесії районної ради такі питання:

1. Про звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2013 рік.

2. Про звіт про виконання районних цільових Програм, затверджених районною радою, та внесення змін до чинних районних цільових Програм.

3. Про роботу Надвірнянського відділення ДАІ РВ УМВС України в Івано-Франківській області щодо забезпечення безпеки дорожнього руху в Надвірнянському районі.

4. Про стан цивільного захисту населення в районі.

5. Різне.

Повідомлення про скликання двадцять шостої сесії районної ради оприлюднити на офіційному сайті Надвірнянської районної ради та опублікувати у газеті «Народна Воля».

5. На сесію запросити народного депутата України від Надвірнянського виборчого округу, депутатів обласної ради від Надвірнянського району, сільських, селищних і міського голів, керівництво райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, політичних партій, громадських організацій, представників засобів масової інформації району.

 

Виконавчий апарат

Надвірнянської районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!