Газета по-надвірнянськи
 

«Герої не вмирають!»

18 квітня 2014, 11:28 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 527 переглядів

Під такою назвою провели годину пам’яті, присвячену Небесній Сотні, у Ланчинській міській бібліотеці для дорослих. Ведуча, завідувач бібліотеки Марія Попович зробила екскурс подій, які передували Євромайдану та підкреслила, що Майдан – боротьба за краще майбутнє нашої держави, за що Герої поклали свої життя, серед яких і ланчинець Василь Шеремета.

Учні 10-Г класу Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. у прозових, поетичних текстах сплітали віночок поваги, жалю, гордості Героям Небесної Сотні та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять. Зі спогадами про події Євромайдану виступив його учасник, очільник райорганізації ВО «Свобода», депутат районної ради Михайло Іваночко. Сестра Василя Шеремети Галина розповіла про свого брата, який був поранений і помер у лікарні. Великодної п’ятниці, 18 квітня, минає 40 днів після його смерті. Його мати, 93-річна Марія Миколаївна, котра пережила свою дитину і тепер живе з раною в серці, на жаль, не змогла бути присутньою за станом здоров’я. Для неї дівчинка прочитала вірш «Не плачте, мамо».

Директор школи Тетяна Дикан повідомила, що незабаром учні випускних класів посадять на подвір’ї школи дерева на честь Небесної Сотні. Священик греко-католицької церкви о. Василь (до речі, кожного дня знаходився на мітингах із селищною громадою) звернувся до молоді із закликом пам’ятати подвиг Небесної Сотні, бути справжніми патріотами своєї країни, запросив усіх до молитви за упокій душ Героїв, а також за їхнього односельчанина Василя Шеремети. Наприкінці всі присутні заспівали Гімн України.

 

Зіновія ЗАЯЦЬ,

завідувач методичного відділу

центральної районної бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!