Газета по-надвірнянськи
 

Перше засідання ОВК ТВО № 88

18 квітня 2014, 11:03 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 567 переглядів

16 квітня на першому засіданні окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 88 у м. Надвірній із 18 членів її повного складу взяли участь 12 членів. Керівний склад був відсутній. Учасники засідання обрали головуючого члена комісії Ярослава Лесюка, а секретарем Людмилу Бурму. Усі 12 членів склали присягу.

Члени комісії обговорили питання щодо подальшої своєї роботи. Зокрема, того дня не можна було вияснити причини відсутності керівного складу та ще трьох членів комісії. Тому ухвалили на випадок відмови керівного складу від роботи у комісії та відповідного рішення про це ЦВК рекомендувати ЦВК новий керівний склад: Ярослав Лесюк – голова, Василь Білоус – заступник голови, Людмила Бурма – секретар.

Перед початком засідання комісії її відвідали представники Місії зі спостереження за достроковими президентськими виборами 2014 року в Україні ОБСЄ/БДІПЛ довгострокові спостерігачі Раулі Лепісто з Фінляндії та Лінда Ф. Бікман із США.

У роботі комісії взяли участь та надали відповідні рекомендації, уточнили моменти подальшого надання матеріально-технічного забезпечення згідно з чинним законодавством т. в. о. голови РДА Ярослав Андріїв, начальник відділу ведення Держреєстру виборців РДА Мирослав Гільтайчук і заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, представник громадської організації «Опора» Тарас Олендій.

На другому засіданні комісії 17 квітня з участю голови комісії Юрія Коновалова обговорено питання, пов`язані з державною реєстрацією, виготовленням печатки, відкриття рахунку та інші. Таким чином, ОВК ТВО у в/о № 88 розпочала свою повноцінну діяльність. На суботу, 26 квітня, заплановано навчання її членів з участю відповідальних працівників ЦВК.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!