Газета по-надвірнянськи
 

Спільною працею поборемо спільні проблеми

25 квітня 2014, 13:08 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 530 переглядів

16 квітня в рамках щомісячного депутатського прийому в Надвірній мав приємність спілкуватися із жителями нашого краю. На прийомі побувало понад 40 людей. Зі своїми проблемами звернулися люди не тільки з Надвірнянщини, а й з усієї області. Були представники Калуша, Рожнятова, Долини і сіл Богородчанського району. Аналізуючи, скажу, що проблема у більшості прикарпатців спільна – багато людей живе за межею бідності, а місцева влада у цей тяжкий для країни час неспроможна виконувати свої повсякденні обов’язки, тому люди вдаються до застосування юридичних засобів впливу.

Так, за проханням надати матеріальну допомогу звернулися 22 людини. Здебільшого, причинами таких звернень є потреба у лікуванні та післяопераційному лікуванні пенсіонерів, лікуванні онкологічно хворих, лікуванні дітей, малий рівень соціального захисту пенсіонерів, низький рівень пенсійного забезпечення. Нашим співгромадянам банально не вистачає коштів на проживання. На жаль, у зв’язку з обмеженістю коштів мого депутатського фонду, ми не спроможні повністю задовольнити усі звернення. Багато наболілих питань стосуються юридичних процедур. Це – проблема бездіяльності органів місцевого самоврядування щодо вирішення земельного спору, невиплата надбавок до пенсій «дітям війни», отримання безкоштовної путівки на лікування, прохання юридичного роз’яснення питання звільнення від сплати митних зборів та платежів при ввезенні автомобілів для інвалідів. В одному із випадків пан Богдан, надвірнянський пенсіонер, звернувся в місцеву кредитну спілку за отриманням кредиту. Чоловік заплатив 2000 гривень та підписав незрозумілі для нього документи. А в результаті кредиту так і не отримав. З’ясувалося, що пан Богдан став жертвою шахраїв. Усі ці факти безперечно отримають відповідну реакцію. Мої помічники уже готують ряд депутатських звернень, запитів та юридичних роз’яснень. У більшості випадків люди потрапляють у бюрократичні пастки та стають жертвами шахраїв, бо нема юридичного супроводу та знань.

Нагадую усім жителям краю, що саме з метою надання безкоштовної юридичної допомоги у вирішенні проблем громадян працюють мої юридичні приймальні на теренах області. Ми надамо безкоштовну кваліфіковану юридичну підтримку та консультацію.

Газифікація сіл – ще одна надважлива проблема жителів Івано-Франківщини. Так, пан Юрій звернувся з питанням відновлення газифікації присілків с. Пнів – населених пунктів Білозорини та Мозолівки. Місцевий житель підо­зрює та наводить приклади корупції, коли матеріали, які використовували для будівництва газопроводу, закуповували за завищеними цінами. Я підготую відповідні звернення з вимогою провести прокурорську перевірку щодо законності використання бюджетних коштів.

Із проблемою завершення добудови підвідного газопроводу «Надвірна-Ланчин» звернувся громадський активіст Ланчина Федір Онуфрак. Фінансування довгобуду перебуває на моєму постійному контролі. З приводу цього уже надіслано ряд звернень. На початку цього року постійна депутатська комісія з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, комунікацій, дорожнього та житлово-комунального господарства, в якій я працюю, на моє прохання вислухала представників Ланчина та пообіцяла виділити необхідну суму коштів на добудову газопроводу. Проте уже бюджетна комісія обласної ради заветувала це рішення. Пізніше на сесії обласної ради ще ряд депутатів висловилися «за» виділення коштів для цього об’єкту. Під тиском місцевої громади та депутатського корпусу таки прийняли рішення включити фінансування газопроводу «Надвірна-Ланчин» у пооб’єктний розподіл бюджету.

Зараз наше завдання – контроль за ходом виконання цього рішення на майбутньому засіданні бюджетної комісії та на самій сесії Івано-Франківської обласної ради.

Мої прийоми як депутата Івано-Франківської обласної ради у Надвірній проводять у кожну третю середу щомісяця. Запрошую на прийом усіх краян та висловлюю впевненість, що спільною працею ми здатні побороти будь-які наші проблеми.

З повагою

Володимир

ГРАБОВЕЦЬКИЙ,

голова Всеукраїнського благодійного фонду

Юрія Деревянка,

депутат Івано-Франківської обласної ради.

Юридична приймальня

з надання правової допомоги

м. Надвірна, вул. Мазепи, 24 а; тел.: 096-216-98-08;  095-909-80-54; графік роботи: понеділок-п`ятниця із 9-ї до 18-ї год.; головний юрист – Гунда Андрій Олексійович.

 

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!