Газета по-надвірнянськи
 

«Свобода» не піарилась під час Революції гідності,

11 квітня 2014, 14:22 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 541 переглядів

а була чорноробом революції, її спецназом, захисником

під час найкривавіших подій на Майдані»

Про це заявив 6 квітня ц. р. на зборах Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»  її голова Михайло Іваночко. Надвірнянські свободівці розпочали збори хвилиною мовчання та скорботи за тими Героями Небесної Сотні, котрі полягли на Майдані під час Революції Гідности.

Очільник райорганізації наголосив, що ці збори, передусім, організовані для мобілізації членства та прихильників «Свободи» і перевірки сил на чергових випробуваннях – позачергових виборах Президента України 25 травня. Націоналіст коротко проінформував про результати проведеного XXVIII з’їзду ВО «Свобода» минулого тижня. – Виступ Олега Тягнибока на з’їзді є історичним. Його можна порівняти із виступом полковника Мельника у 1939 р. З того часу минуло більше півстоліття. Але у виступах цих двох націоналістів можна провести багато аналогій, – повідомив Михайло Іваночко.

Він зауважив, що після того, як Арсеній Яценюк та Віталій Кличко заявили, що не йдуть на вибори, єдиним кандидатом на пост Президента України із трьох політичних лідерів Майдану залишається Олег Тягнибок: – Українці хотіли, щоб був єдиний кандидат, так і сталося.

Іваночко-Михайло

Націоналіст застеріг, що у ході виборчої кампанії олігархічні ЗМІ намагатимуться все більше очорнити «Свободу». Ми, як ніколи, мусимо пильнувати та бути уважними перед нинішніми викликами, маємо дійти до кожного українця. Ми повинні донести до виборців головну тезу, що наступним Президентом України повинен стати УКРАЇНЕЦЬ. І власне українець за духом, за свідомістю, за переконанням, за діями, скерованими на побудову української національної та соціальної країни.

Надвірнянських свободівців проінформували, що довіреною особою Олега Тягнибока у Надвірнянському територіальному в/о № 88 із центром у м. Надвірна є Віктор Мельниченко. Керівник виборчого штабу – Олег Туєшин, заступники – Іван Гурмак та Віталій Котляров.

Найактивнішим свободівцям Михайло Іваночко вручив подяки за патріотизм, мужність та витримку, значний вклад у розбудову Української держави та участь у Революції Гідності, повідомляє прес-служба Надвірнянської райорганізації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!