Газета по-надвірнянськи
 

Військовослужбовці вдячні за підтримку

11 квітня 2014, 14:43 | Рубрика: Вторгнення Версія для друку Версія для друку 541 переглядів

Голова районної ради Василь Попович, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят, Делятинський селищний голова Михайло Косило, правоохоронці, освітяни, працівники райвідділу ДСНС та представники територіальних громад і підприємств передали військовослужбовцям Делятинської частини акумулятори, оргтехніку та засоби зв’язку.

Командир військового формування полковник Юрій Грицик відзначив, що зараз український народ переживає чи не найдраматичніший період своєї історії. – Та ми згуртовані і єдині у своєму прагненні. Як ніколи є актуальним гаслом «Народ і армія – єдині». Ми потребуємо підтримки суспільства, як і вони нашої.

– Коли тільки розпочалося оце протистояння, оця агресія Росії проти нашої незалежної і вільної України, то розробили ряд заходів для підтримки наших Збройних сил, – розповідає голова районної ради Василь Попович. – Українці завжди самоорганізовуються перед реальною небезпекою. У нашому районі створили Координаційний штаб сприяння обороні і скликали позачергову сесію районної ради, на якій вирішили виділити 633 тис. грн. із районного бюджету на потреби ЗСУ. Кошти, які збирає громада, вирішили спрямувати на потреби Делятинської військової частини і Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного райвійськкомату. В останньому на початку мобілізації не вистачало елементарних канцтоварів, військову частину фінансували недостатньо. – Та ми спільними зусиллями зуміємо відродити нашу рідну армію, – наголосив очільник районної ради. Маємо спільно стати на захист нашої держави. Делятинський селищний голова Михайло Косило запевнив, що жителі селища допомагатимуть військовим постійно.

Основними напрямами відновлення боєздатності частини, як проінформував Юрій Грицик, є ремонт автомобільної техніки, відновлення засобів радіозв’язку та забезпечення побуту і відпочинку військовослужбовців. Першочерговим для нас є придбання бронежилетів. Багато сіл і селищ вже відгукнулися на заклик допомогти армії і краяни продовжують збирати гроші, щоб підтримати наше військо.

Наш. кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!