Газета по-надвірнянськи
 

«Вірмо у День нашого Воскресення»

18 квітня 2014, 11:15 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 438 переглядів

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Дорогі друзі-однодумці:

Духовні й Світські,

Молоді й Старші,

Давні й Новоздобуті!

Такими словами, голосом перемоги Добра над Злом, хотілося б привітати Вас Усіх із цим небувало доленосним Великоднем 2014 року!

Незвично радісним буде він нам, бо в цей же рік воскрес наново дух Майдану, дух повноцінности нашого правдолюбного Народу. Він же і поставив Україну на карту земної кулі, заставив «могутніх світу цього» визнати наше право на вільне життя, пізнати та належно оцінити наші скарби – скарби духовної вартості. Нарешті!

Та невідкличний промисел Провидіння Всевишнього – оце наша сьогоднішня Голгота: засилля ворожих замірів неправних окупацій, наша молода кров пролита за Ідею, пролита при такій ненормальній ситуації, навіть без формального виповідження війни ворогом … «Біла війна» – найстрашніше лихо, як пророкувала Леся Українка…

Так! Нові Варрави викрадають наших найкращих воїнів, Пилати із безжалісного Сходу гучно святкують свою перемогу… Це наша П`ятниця… Але наша найсильніша відсіч – це наша незламна віра у неминучість Неділі!

Віра – оптимізм кожного особисто із нас, висловлена молитвою, такою як нею ж кріпилися постійно Безсмертні Лицарі Майдану, оце наш вихід із важкої ситуації, жалоби Посту  наших нових Випробувань!

Не гнівайтеся, прошу, що хочу привітати Вас і привернути ще раз увагу до опублікованого у «Народній Волі» 4 квітня у тематичній добірці «40 днів пам`яті Небесної Сотні» мого скромного жалобного вірша «Пливе кача» від мами» під настрій майданського «Реквієму» про пращання молодого каченяти із матір`ю.

Годі було не кричати на весь світ, бачучи кривду понівечених молодих, повновартісних Життів, відчай Страдальних Матерів…

Пробачайте: «Чим хата багата…».

А все ж: недарма збігаються ці радісно-трагічні події із 200-літтям приходу на світ нашого Безсмертного Пророка! «Не вмирає душа наша, не вмирає воля!».

Подібності здійснення Його пророцтва повторюються після Його смерти вже стільки разів в історії наших постійних зривів і повстань! Вірмо ж, що і для нас настане «День, його же сотворив Господь» –  День нашого Воскресення!

Цього нам усім по всій ґлобальній уже сьогодні Україні подай, Воскреслий Боже!

Ваша щира співдіяспорянка

Леся ХРАПЛИВА-ЩУР,

Торонто, Канада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!