Газета по-надвірнянськи
 

Ярослав Андріїв – т. в. о. голови РДА

11 квітня 2014, 14:39 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 619 переглядів

Як ми повідомляли, Юрій Касіянчук звільнений із 1 квітня ц. р. з посади голови РДА згідно з розпорядженням в. о. Президента України Олександра Турчинова, а фактично він звільнений  3 квітня ц. р. (після отримання цього президентського документа з «мокрою печаткою»).

Згідно з розпорядженням голови ОДА Андрія Троценка призначено із 4 квітня тимчасово виконуючим обов`язки голови РДА Ярослава Богдановича Андріїва – начальника загального відділу РДА. Так триватиме до призначення нового голови РДА.

Як спрогнозував, чи то пожартував один із районних чиновників, «район не розпався, не маючи голови, заступників та керівника апарату РДА упродовж тривалого періоду, бо й підприємства, й організації працювали, функціонували лікувальні та навчальні заклади, виплачували зарплату і пенсії тощо». Очевидно, такий факт засвідчує потребу нагального реформування-вдосконалення, передусім, скорочення чисельності гілки виконавчої влади на районному рівні, щонайперше, ліквідації дублювання функцій, скорочення численних (часто непотрібних нікому, хіба окрім звітів «наверх») нарад, колегій, надуманих моніторингів із політичним підтекстом тощо. Зрештою, чому б у цей революційний час не порадитися з громадою щодо цієї важливої проблеми?

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!