Газета по-надвірнянськи
 

Звернення депутатів Надвірнянської міської ради з приводу захисту інтересів жителів міста Надвірна у зв’язку з подорожчанням газу

11 квітня 2014, 14:46 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 477 переглядів

Подорожчання  імпортованого з Росії газу зумовило підвищення цін в Україні як для  жителів та промспоживачів, так і для бюджетних організацій. Подорожчання газу – вимушений крок, запевняє керівництво країни, аби держава не збанкрутіла, а кредити міжнародних інституцій допоможуть нашій економіці одужати, а відтак впевненіше почуватимуться і мільйони  українців. У таких умовах економія енергоносіїв  стає не тільки пріоритетом для  державних органів, а й повинна стати частиною життя кожного свідомого громадянина України. Нова ціна газу в кризових умовах є викликом не тільки для державного бюджету, а й для сімейного бюджету більшості українців.

За останні роки найефективнішим способом  економії газу  зарекомендувало  встановлення індивідуального (локального) опалення  в  помешканнях. Це дозволяє при покращеній  якості опалення житла та при бережливому відношенні до енергозберігання кожному власнику економити чималі суми коштів сімейного бюджету.

На жаль, політикою попереднього керівництва держави було створення численних бюрократичних та законодавчих перепон для  бажаючих перейти на   індивідуальне опалення.  Сьогодні держава, центральні та  місцеві органи влади повинні піти назустріч бажанню людей  жити в комфорті та економити кошти. А тому ми, депутати Надвірнянської міської ради Ігор Дем’янчук, Роман Мажак, Тарас Новосельський і Тарас Пекарський, враховуючи думку більшості жителів міста, а особливо жителів мікрорайонів на вул. Ломоносова та вул. Руднєва, звертаємося до своїх колег-депутатів Надвірнянської міської ради та міського голови п. Зіновія Андрійовича з пропозицією на черговій сесії міської ради прийняти рішення, яким, починаючи із 1 травня 2014 р. дозволити перейти на індивідуальне опалення усім власникам житла та нежитлових приміщень, котрі бажають  цього та подали чи подадуть відповідну заяву, а також максимально спростити процедуру отримання дозволу на індивідуальне опалення.

Просимо всі громадські  організації та небайдужих жителів міста, котрі є прихильниками нашої ініціативи, підтримати її та допомогти здійснити громадський контроль за її реалізацією.

З повагою

Ігор ДЕМ`ЯНЧУК, Роман МАЖАК,

Тарас НОВОСЕЛЬСЬКИЙ, Тарас ПЕКАРСЬКИЙ,

депутати Надвірнянської міської ради.

9 квітня 2014 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!