Газета по-надвірнянськи
 

Звернення до платників податків

11 квітня 2014, 14:34 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 460 переглядів

Головне завдання нового Уряду – стабілізувати економічну ситуацію. Сьогодні важливо зберегти налагоджену систему наповнення державної та місцевих скарбниць, щоб забезпечувати життєдіяльність країни та району. І в цьому ми вбачаємо відповідальність як податкових органів, так і всіх платників. Наша держава повинна виконувати і виконує свої зобов’язання перед військовослужбовцями, соціально незахищеними верствами населення, забезпечує своєчасну виплату зарплат та пенсій.

Звертаюся зі словами щирої подяки до громадян та представників бізнесу, які за найскладніших політичних та економічних умов сумлінно виконували свій конституційний обов’язок – сплачували податки. Як громадянин та керівник Надвірнянської районної ради, знаю, що європейські цінності – близькі і зрозумілі надвірнянцям. Як відомо, зразкова  податкова культура – ознака усіх європейських країн.

Дорогі земляки! Шановні платники податків!

У дні, коли триває кампанія декларування доходів громадян, одержаних у 2013 р.,  нам не байдуже скільки краян «зголоситься» цього разу виконати свій конституційний обов’язок. Згідно із чинним законодавством, декларування доходів цьогоріч триває до 1 травня. Часу залишилось небагато. Але, очевидно, не варто відкладати відвідування податкової інспекції до останнього дня.

Підтвердіть свій європейський вибір відповідальним ставленням у сплаті податків. Для забезпечення стабільного наповнення бюджету, добробуту кожного жителя нашого району не забувайте про свій конституційний обов’язок зі сплати податків. Давайте разом відчуємо всю гостроту сьогоднішнього непростого для країни часу і зробимо все від нас залежне для повного та своєчасного фінансування бюджетних виплат і соціальних програм.

Василь ПОПОВИЧ,

голова Надвірнянської районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!