Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Надвірнянської міської ради щодо можливої реорганізації ТОВ «ЛК Інтерплит Надвірна»

25 квітня 2014, 13:10 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 570 переглядів

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Івано-Франківська обласна рада

ТОВ «Сорбес Україна»

ТОВ «Свіспан Лімітед»

ТОВ «ЛК Інтерплит Надвірна»

ТОВ «ЛК Інтерплит Надвірна» протягом багатьох років є бюджетоутворюючим підприємством нашого міста. На підприємстві працюють жителі міста Надвірна та району. З глибокою тривогою громадськість міста сприйняла інформацію про реорганізацію ТОВ «ЛК Інтерплит Надвірна» у структурний підрозділ ТОВ «Свіспан Лімітед «SORBES GRUP». Результатом цього може стати скорочення чисельності працівників на даному підприємстві, що однозначно зменшить відрахування в бюджети всіх рівнів та негативно вплине на добробут сімей працівників, зростання соціальної напруги в місті та районі. Втрата статусу самостійної юридичної особи призведе до значного недоотримання коштів районним та міським бюджетом у вигляді податку з доходів фізичних осіб, відрахувань у державні фонди.

Знаючи, що керівництво ТОВ «ЛК Інтерплит Надвірна» займало позицію, спрямовану на захист своїх працівників, Надвірнянська міська рада просить Вас призупинити процес оптимізації та скорочення робочих місць.

Підпунктом 2 пункту «б» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначено повноваження органів місцевого самоврядування у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, згідно з яким до відання виконавчих органів міських рад належить розгляд і узгодження планів підприємств, установ та організацій, що не належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, здійснення яких може викликати негативні соціальні, демографічні, екологічні та інші наслідки, підготовка до них висновків і внесення пропозицій до відповідних органів.

На виконання даної норми, вимагаємо на черговому спільному засіданні постійних депутатських комісій Надвірнянської міської ради, з участю громадськості, розглянути та узгодити плани подальших дій щодо реорганізації ТОВ «ЛК Інтерплит Надвірна» у структурний підрозділ ТОВ «Свіспан Лімітед «SORBES GRUP» для попередження та недопущення негативних соціальних й інших наслідків.

Позитивне вирішення даного питання дасть змогу зняти соціальну напругу в місті та уникнути акцій громадської непокори, що в кінцевому результаті позитивно вплине на діловий імідж підприємства та сталий розвиток місцевої громади.

Звернення підтримане депутатами Надвірнянської міської ради на другому пленарному засіданні сорокової сесії шостого демократичного скликання, про що прийнято рішення 1697-40/2014 від 23.04.2014 р.

Надвірнянський міський голова

Зіновій АНДРІЙОВИЧ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!