Газета по-надвірнянськи
 

А судді хто?

30 травня 2014, 13:23 | Рубрика: Громадськість Версія для друку Версія для друку 554 переглядів

Прочитавши статтю у газеті «Народна Воля» від 4 квітня 2014 р. п. Ярослава Лазорка, голови неіснуючої об’єднаної міської «Просвіти» у Надвірній, хочеться нагадати Лазорку, а хто ви?
Усе своє життя ви всіх у Надвірній обговорюєте і хаєте, починаючи з голови міста і закінчуючи пересічними жителями (то ваше хоббі). А чи не ви, Лазорко, закликали, будучи головою координаційної ради, пікетувати і «вигнати» одного із керівників ЗМІ. Але вас ніхто не послухав. Ви, напевно, забули про це? А щодо «конюхів, швачок і водіїв», як ви пишете, то скажу вам, що ваша свідомість до їхньої не доросла – не дано природою!
Ви кричите на всю На¬двірну:«Я, патріот, бо нічого не маю!». Та не маєте нічого не тому, що патріот, а тому, аби щось мати, потрібно працювати тяжко, а вам це не до вподоби. Краще перекладати книжечки з місця на місце все життя, закінчивши при тому культосвітнє училище і то вся бібліотека робила контрольні – не всі так можуть!
А щодо «Царського села» у Надвірній, то скажу вам – люди працювали й будували «село», а за той час, ви, Лазорко, збирали ленініану й освоювали основи марксизму і ленінізму й так захопились цією роботою, що забули про всяку будову. У вас є земельна ділянка ще з дев`яностих років – будуйте, хто заважає?
Хотілось би ще запитати вас, чи то не з Вашої подачі завалена робота районної «Просвіти» на догоду колишній бандитській владі? І саме ви, Лазорко та іже з вами, при кожній владі першими на трибуну біжите за нагородами.
У міській «Просвіті» Вам заважає працювати «Самооборона». А хіба перекладати з місця на місце пожовклі газети – то poбoтa?! Ви б`єте себе у груди, який ви порядний, то віддайте гроші – 1500 грн., які ви заборгували уже п’ять років одному підприємцеві?
А тепер по суті. Усім зрозуміло, що ту статтю ви писали 140521 під диктовку. У вас є писаки, які все своє життя писали пасквілі на людей у місті, бо ваша свідомість до цього б не дійшла.
І насамкінець: схаменіться, «писаки», і подивіться на себе, на свої сім`ї, а потім будете судити когось, а то ви завжди, як п`ята колона, кидаєте ложку дьогтю. Бог вам суддя!

Від імені
«конюхів, швачок
і водіїв», про котрих
ви іронізуєте,
Богдан МУШАК,
голова ради старійшин м. Надвірної.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!