Газета по-надвірнянськи
 

Без доброї дороги не обійтися

30 травня 2014, 14:10 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 543 переглядів

Голова РДА Михайло Іваночко відвідав с. Зелена та провів робочу нараду з питань будівництва та ремонту доріг і ліквідації наслідків паводків.
У ній взяли участь сільський голова Віталій Хопта, начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна, директори Надвірнянського та Івано-Франківського держлісгоспів Руслан Осташук і Михайло Бойчук, заступник голови районної ради Іван Степник, начальник філії «Надвірнянський райавтодор» Віктор Зінкевич, начальник управління економічного розвитку та торгівлі РДА Василь Уніят, власник приватної фірми «Діброва» Василь Іванішак, голова ради старійшин с. Зелена Іван Мельник, громадський активіст Микола Сидорук.
Ця зустріч відбулася на вимогу сільської громади, про що наша газета інформувала 16 травня ц. р. Оглянувши стан доріг у селі, голова РДА повідомив зеленчанам: «Уже не раз відзначав, що ремонт доріг – одне з найважливіших першочергових питань. Я ніколи не боявся брати відповідальність на себе. Тому приїхав сюди не для Вашого заспокоєння, а щоб на довгий час вирішити цю проблему. Хоча попереджаю, що ситуація у державі важка, але це не значить, що жителі Зеленої повинні обходитися без доріг». Зараз ПАТ «Укрнафта» виділила 727 тис. грн., які нафтовики планують освоювати найближчими днями. Крім того, вже дещо зроблено: після повені укріплено береги та прочищено русло потічка Сухий, прокопано стічні канави перед в’їздом до с. Зелена, які роками стояли засипаними. Є домовленості про виділення гравію і щебеню з кар’єрів. Ведуться перемовини про відновлення роботи асфальтного заводу в районі та про випуск ним асфальтної суміші, що значно здешевить доставку.
Голова РДА закликав громаду підтримати ремонтні роботи і прочистити стічні канави, позабирати з них паркани. «Необхідно забрати калюжі з доріг, – бо інакше витрати на ремонт – це гроші в болото», а також не проводити протягом найближчих кілька тижнів протестних акцій для того, щоб якісно підготуватися до ремонту доріг.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!