Газета по-надвірнянськи
 

Друге пленарне засідання

8 травня 2014, 14:59 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 462 переглядів

сорокової сесії Надвірнянської міської ради шостого демократичного скликання 23 квітня міський голова Зіновій Андрійович розпочав із Великодніх привітань і побажань депутатам ефективної праці на благо громади й України.

Міські обранці дійсно працювали плідно і конструктивно, оперативно вирішуючи назрілі питання. Зокрема, продовжили договір із відділом освіти РДА на користування приміщенням на вул. Котляревського, 3 для розміщення еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва; затвердили тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (рішення у попередньому номері газети), статут фонду КП «Надвірнаводоканал» і статут підприємства у новій редакції; дали згоду на розірвання договорів оренди автостанції Бистрицько-Битківського напрямку та землі на вул. Грушевського, 20 із МПП «Аглобуд». Це приміщення для влаштування автостанції вирішили включити у перелік об`єктів нерухомості, які нададуть в оренду на конкурсній основі. До цього ж переліку чи до переліку об`єктів включать і торгово-офісне приміщення на вул. Грушевського, 14.

Із цих питань, а також про затвердження стартової ціни лота земельної ділянки на вул. Майданській для будівництва та обслуговування пункту вторинної сировини доповідав завідувач юридично-організаційного відділу Ярослав Дем`янчук.

Щодо об`ємного блоку земельних питань інформувала депутатів спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан. Більшість із них депутати підтримали одностайно.

Чи не найбільше дискусії викликали питання порядку денного сесії, з яких доповідав в. о. міського архітектора Богдан Зіник. У кінцевому результаті сесія дозволила розміщення літніх майданчиків для підприємницької діяльності на вул. Шептицького, на майдані Шевченка, на вул. Мазепи.

Відмовлено у дозволі на розміщення тимчасової літньої споруди «фаст-фуд» на вул. Грушевського, літнього майданчика біля молодіжного клубу «Меридіан». На доопрацювання відправили матеріали щодо виготовлення плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Комарова.

Продовжили термін дії договору особистого строкового сервітуту щодо користування земельною ділянкою на розі вулиць Мазепи та Чорновола. Надали дозвіл на встановлення ігрового атракціону (батутне містечко) на майдані Шевченка та ін.

Сесійно затвердили нового голову постійної депутатської комісії міської ради з питань охорони громадського порядку та роботи підприємств торгівлі Василя Будзака, а також зміни до Регламенту міської ради. Про всі рішення сесій міської ради можна буде дізнатися на її сайті через місяць після їх проведення.

Міський голова подякував усім комунальним службам за їхню самовіддану працю напередодні і під час Великодніх свят, завдяки чому громада святкувала у чистому, впорядкованому місті.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!