Газета по-надвірнянськи
 

Герої не вмирають

30 травня 2014, 13:33 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 404 переглядів

Нещодавно у с. Зелена у приміщенні Будинку культури відбувся захід-реквієм, присвячений пам’яті загиблим Героям Небесної Сотні. Незміренний душевний біль і гіркота втрат людських життів пронизували весь виступ учнів Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст.
Імпровізовані за допомогою автомобільних шин та бочок барикади на сцені допомогли глядачам оцінити героїзм славних співвітчизників. Змонтоване документальне відео про події на Майдані унаочнило весь трагізм тих буремних подій, а експозиція фотографій Героїв Майдану назавжди залишаться в уяві і свідомості глядачів.
Пісні «Гей, плине кача » та «Мамо, не плач», які виконали учні школи, залишаться болісним і тужливим відлунням у серці кожного із нас.
Дирекція школи висловлює щиру подяку за проведення заходу вчителю української мови Марії Ратушняк, яка декламувала власні вірші, учителю музики Глущук І. І., педагогу-організатору Максимчук А. М. та учням школи.
Після творчого виступу шкільного колективу з коротким звітом про виконану роботу за минулий навчальний рік виступив директор школи Василь Косюк.

Ірина ОСТАШУК,
заступник директора з виховної роботи

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!