Газета по-надвірнянськи
 

Особливо небезпечна рослина БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО

30 травня 2014, 13:22 | Рубрика: Природа Версія для друку Версія для друку 444 переглядів

Звертаюся до всіх власників та користувачів земельних ділянок, на яких розповсюджена така небезпечна отруйна рослина, як борщівник Сосновського.
Борщівник Сосновського є небезпечною рослиною, яка створює загрозу життю і здоров’ю людей. Вона швидко розповсюджується, тому необхідно регулярно проводити заходи щодо її знищення. Найефективніший спосіб – це систематичне підкошування молодої рослини, щоб не дати можливості утворитися суцвіттю. Також цю рослину можна знищувати хімічним методом або методом використання дизпалива.
У Надвірній борщівник Сосновського особливо розповсюджений в мікрорайоні вулиць Рамішвілі та Об’їзна. Окремі власники земельних ділянок, зокрема, на вул.Рамішвілі, уже протягом кількох років не скошують бур’яни, у т.ч. борщівник Сосновського, на належних їм земельних ділянках, що є порушенням «Правил благоустрою і утримання території міст та інших населених пунктів Івано-Франківської області» (пункт 4.1). Землевласники і користувачі, які не вживають заходів із боротьби з бур’янами, у т.ч. із борщівником, підпадають під адміністративну відповідальність за ст. 52 і ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Винищувальні заходи, починаючи з весни і до осені, зобов’язані проводити всі землевласники і користувачі земельних ділянок, на яких розповсюджений борщівник Сосновського.
Не будьмо байдужими та легковажними!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,
Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!