Газета по-надвірнянськи
 

Про пункт прокату технічних засобів реабілітації

30 травня 2014, 14:51 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 623 переглядів

При Надвірнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціального обслуговування) працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації  з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян,що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв’язку з похилим віком або хворобою.

Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на платній та безоплатній основі. Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаються одиноким громадянам, одиноким інвалідам та іншим пільговим категоріям громадян, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів. Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до  укладеного договору.

В пункті прокату на теперішній час в наявності є інвалідні візки, милиці та палиці. Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам необхідно звернутися до відповідального працівника Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  за адресою м.Надвірна, майдан Шевченка,3,    3-ій поверх, каб.59.

Детальну   інформацію  громадяни   можуть   отримати   за    телефоном  25127.

Додатково повідомляємо, що територіальний центр приймаєв пункт прокату від небайдужих громадян засоби реабілітації, що не використовуються і на даний час їм не потрібні.

Директор Надвірнянського територіального

центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) 

Роман Огерук .

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!