Газета по-надвірнянськи
 

Розуміємо та підтримуємо

8 травня 2014, 15:09 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 550 переглядів

Саме таким гаслом у своїй роботі керувалися депутати районної ради на засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту та житлово-комунального господарства районної ради 29 квітня.

Зокрема, розглянувши програму соціально-економічного розвитку та зміни до паспортів 32-их районних цільових програм, ухвалили підтримати їх на черговій сесії райради. Роботу комісії під головуванням Володимира Павлюха курирував радник голови районної ради Василь Андрейчук, котрий і ознайомив із отриманими листами, які стосувалися зміни державних стандартів на надання шкільних автобусів та початку будівництва школи у Чорному Потоці.

Щодо шкільних автобусів, то вони не пристосовані для перевезення школярів у гірських умовах. Так що не можна забезпечити довезення дітей, наприклад, у  Бистриці. Депутати адресували відповідне звернення до народного депутата України Юрія Дерев`янка, щоб вирішити це питання.

Депутати рекомендували винести на сесійне засідання питання про зміну статуту комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро». Саме ж засідання відбувалося доволі зважено і конструктивно, рішення приймали узгоджені, керуючись економічними реаліями району та держави.

Наш. кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!