Газета по-надвірнянськи
 

Школа у Бистриці отримала спортмайданчик від братів Кличків

30 травня 2014, 13:41 | Рубрика: Благодійність Версія для друку Версія для друку 604 переглядів

У травні учні Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст. отримали можливість займатися спортом на майданчику, обладнаному сучасним інвентарем. Це подарунок від Фонду Кличка – благодійної організації славетних українських спортсменів та партнера проекту – Фундації Кока-Кола.
Школа у Бистриці – одна з п’ятнадцяти українських шкіл-переможців у конкурсі Фонду «Клич друзів – граймо разом!» у 2014 році.
21 травня у цій школі зібралися вчителі, учні та їхні батьки на урочисте відкриття спортмайданчика у рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!», започаткованого Фондом Кличка за підтримки Фундації Кока-Кола.
Головна мета проекту – створення умов для виховання у молоді звички до здорового способу життя, занять спортом.
Бистриця – гірське село і життя у цьому краї нелегке. «Деяким дітям доводиться щодня ходити пішки до школи по 7-9 кілометрів, – розповідає директор школи Ганна Томуняк. – До того ж через Бистрицю проходять гірські туристичні маршрути, тому туризм, походи в гори – це найулюбленіше заняття учнів. Діти у нас спортивні і живуть у гармонії з природою.

DSC_8797-1

Ініціатива «Клич друзів – граймо разом!» існує з 2003 року. І хоча тоді здавалося, що десяток-другий майданчиків за рік – це крапля у морі, цього року їх загальна кількість сягне 143.
Учнів гірської школи привітали з пам`ятною подією Аліна Носенко, виконавчий директор Фонду Кличка та Олеся Жулинська, директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна». До речі, ця компанія працює у більш ніж 200 країнах світу та у 115 з них підтримує понад 280 програм фізичної активності. В Україні ми допомагаємо реалізовувати низку проектів національного масштабу.
Організатори з Києва прихопили все необхідне для проведення свята. Учні школи сформували команди. У програмі змагань – техніка володіння футбольним м’ячем, конкурс баскетбольних «снайперів», змагання з підтягування на турніку. Але не тільки сила та вправність дають можливість отримати перемогу. Знання і кмітливість стають запорукою успіху в спортивній вікторині. Зрештою, кожен учасник отримав подарунок, взявши участь у безпрограшній лотереї.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!