Газета по-надвірнянськи
 

Школярі у гостях у податківців

30 травня 2014, 13:26 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 416 переглядів

Учитель історії та правознавства Цуцилівського навчально-виховного комплексу Світлана Андрейчук постійно проводить лекції на податкову тематику із залученням працівників податкової інспекції. Дев`ятикласників ознайомили із роботою Центру обслуговування платників податків та охарактеризували функції структурних підрозділів. Заключну частину уроку школярі провели в кабінеті начальника інспекції Василя Гнатюка. – Бути платником податків – це обов`язок кожного громадянина, зафіксовано в Конституції України, – відмітив очільник податкової інспекції району.
Світлана Андрейчук зазначила, що проводячи заняття із фахівцями міндоходів, учні вчаться свідомо здобувати знання про бюджетно-податкову політику держави.

Вступаєш у ВНЗ – завітай до ДПІ

Усім випускникам шкіл, котрі ще не отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків, варто негайно звернутися до центру обслуговування платників податків ДПІ у Надвірнянському районі.
Дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків вносять до справ абітурієнтів вишів та середніх спеціальних навчальних закладів. Тому без реєстраційного номера (ідентифікаційного коду) у вступників виникнуть проблеми у приймальних комісіях.

Призупиняєш діяльність – звітуй

Якщо платник податків вирішив на певний період призупинити ведення своєї господарської діяльності, то податкову звітність він повинен подавати. Звітність подають до контролюючого органу, в якому платник перебуває на обліку до моменту ліквідації платника податку.
Із цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Міндоходів.

ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!